in ,

Altcoin rallisini tek başına yaşayan kripto para: EGT, 3 ayda yüzde 13.000 arttı

Altcoin rallisini tek başına yaşayan kripto para: EGT, 3 ayda yüzde 13.000 arttı
Altcoin rallisini tek başına yaşayan kripto para: EGT, 3 ayda yüzde 13.000 arttı

Altcoin sezonu kripto pazarından kaçmaya devam ederken, belirsiz bir altcoin kendi boğa sezonunu başlattı. Altcoin’ler, Bitcoin dalgalı kalmaya devam ederken bir türlü yükselemedi, ancak Egretia (EGT) Nisan ayının ortasından bu yana %13.000 oranında bir fiyat artışı kaydetti.

Altcoin, şu anda OKeX ve Huobi Global’de

Şu anda OKeX ve Huobi Global’de işlem gören Egretia, son birkaç ayda fiyatlarda büyük bir artış kaydetti. Radarın altında yavaş yavaş büyüyen kripto para haftalar boyunca sessizce arttı.

Egretia (EGT) 3 aylık grafik

Halen ilk 30’da yer alan Egretia, “uçtan uca tek iş akışı” (One-stop Workflow) olduğunu iddia ederek, 200.000 geliştiriciyi ve 1 milyar mobil terminali Blockchain dünyasına çekiyor. Projede şu an 84 milyon dolarlık işlem hacmi ve 377 milyon dolarlık bir piyasa değeri var. Proje belki de daha az bilinmektedir çünkü Binance’de henüz listelenmedi, ancak eğer durum değişirse daha fazla parabolik momentum görebilir.

Chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bitcoin milyoneri: “Litecoin uzun süredir ölü.”

Bitcoin fiyat tahmini: Nefesler tutuldu! Bugünkü kapanış önümüzdeki iki haftayı belirleyecek

Bitcoin hakkında en iyi caps ve GIF'ler

Bitcoin hakkında en iyi caps ve GIF’ler