in ,

20 milyondan fazla Ripple (XRP) taşındı! Satış baskısı yolda mı?

20 milyondan fazla Ripple (XRP) taşındı! Satış baskısı yolda mı?
20 milyondan fazla Ripple (XRP) taşındı! Satış baskısı yolda mı?

Balina gözlemcileri, 20 milyondan fazla Ripple (XRP)’ı Coinbase’ye transfer eden kripto yatırımcılarının kimliği hakkında spekülasyon yapıyorlar.

Balinalar 20 milyondan fazla Ripple (XRP)’ı hareket ettirdi

Fonlar, XRP araştırmacısı Bithomp’a göre Ripple kurucu ortağı ve eski CEO Chris Larsen tarafından aktive edilen “Funding Wallet 1” adlı bir XRP cüzdanından geldi. XRP tabanlı forum XRPC’deki kullanıcılar, geçmişte Larsen’ın cüzdanın tek sahibi olduğunu iddia ediyorlar. Twitter’daki bazı kripto para yatırımcıları ise transfer işleminin sahibinin, XRP’nin bir kısmını borsaya satmak için hareket ettiren Ripple olabileceğini söylüyorlar. Seri bir fintech girişimcisi olan Larsen, Ocak 2017’de Ripple’nin CEO’su rolünden istifa etti.

Ancak Larsen halen aktif bir yönetim kurulu üyesi. Nisan ayında Larsen, karısı Lyna Lam ve kâr amacı gütmeyen vakfı Rippleworks, San Francisco Eyalet Üniversitesi’ne 25 milyon XRP bağışladı. Okul bunun, tarihinin ilk dijital varlık bağışı olduğunu ve fonların İşletme Kolejini desteklemek için kullanılacağını söylüyor. Piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para olan XRP, bir altcoin rallisine liderlik ediyor.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Mati Greenspan en yüksek performanslı altcoin’leri duyurdu

Mati Greenspan en yüksek performanslı altcoin’leri duyurdu

bitwise bitcoin etf

Bitwise’ın Bitcoin ETF’si bir hafta içinde onay alabilir