youtube
ABD hükümeti Bitcoin müzayedesinde piyasa fiyatının üzerinde satış yaptı
ABD hükümeti Bitcoin müzayedesinde piyasa fiyatının üzerinde satış yaptı

Bitcoin tabanlı DeFi protokolü Sovryn, token satışında 10 milyon dolar topladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para haber – Ticaret ve borç verme amacıyla hareket eden ve Bitcoin tabanlı merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü olan Sovryn, bir token satışında 10 milyon dolar topladı.

Hangi fiyattan satıldı?

Sovryn, “yönetim tokenı” SOV’unun her biri 9,736 satoshi, yani 0,00009736 bitcoin veya yaklaşık 5 $ karşılığında satışta olduğunu belirtti.

Kurucu ortak Edan Yago, Sovryn’in satış yoluyla 200 bitcoin topladığını vurguladı. Bitcoin’in fiyatının değişken olduğu göz önüne alındığında, toplanan miktar gelecekte artabilir veya düşebilir.

Yago, toplanan fonların protokol hazinesinde tutulacağını ve topluluğun bunları nasıl kullanacağına karar vereceğini söyledi.

Sovryn bugün ayrıca, Immunefi adlı bir bug ödül platformu aracılığıyla 1,25 milyon $’a varan bir bug ödül programı başlattı. Protokol, akıllı sözleşmeleriyle ilgili “kritik hataları” belirledikleri için beyaz şapkalı hackerları ödüllendirmeye çalışıyor.

theblockcrypto

cryptolegions

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin