Popüler analistten bomba tahmin: Bu altcoin, BTC ve ETH'den önce ATH yapacak!
Popüler analistten bomba tahmin: Bu altcoin, BTC ve ETH'den önce ATH yapacak!

Popüler analistten bomba tahmin: Bu altcoin, BTC ve ETH’den önce ATH yapacak!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Popüler bir kripto para analisti, 1. katman akıllı sözleşme altcoinin Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını tahmin etti.

Takma isimli bir kripto analisti olan Smart Contracter, 204.800 Twitter takipçisine Avalanche’ın piyasa değerine göre en büyük 20 kripto arasında yeni bir rekor seviyeye rakiplerinden önce ulaşacağını öne sürdü.

Altcoin AVAX, BTC ve ETH’den önce ATH yapacak

Avalanche, hız ve düşük maliyetli işlemlere odaklanan akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciridir. Smart Contracter’a göre, Avalanche’ın aylar süren aşağı yönlü sarmalı sonunda sona erdi.

“AVAX için bugünkü günlük kapanışta aylar süren düşüş trendi kırıldı. AVAX’ın BTC ve ETH’den çok daha önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyorum.”

Avalanche, yazı yazılırken, 2021 Kasım’ında ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %35 düşüşle 94,41 dolardan işlem görüyordu.

Bu ayın başlarında, kripto analisti, AVAX’ın son düşüş trendinin Elliott Wave teorisine dayanan üç dalgalı bir düzeltici hareketin ardından seyrini sürdürdüğünü söyledi. Teori, baskın bir eğilimin genellikle I-II-III-IV-V olarak etiketlenen beş dalgalı bir modelde hareket ettiğini, küçük bir düzeltme eğiliminin ise genellikle A-B-C olarak adlandırılan üç dalgalı bir modelde gerçekleştiğini belirtiyor.

O sırada Smart Contracter, Avalanche’ın düşüş trendinin sonunun, kripto varlığın fiyatının 0.618’lik Fibonacci geri çekilme seviyesine ulaşmasıyla aynı zamana denk geldiğini ve AVAX’ın Bitcoin ve Ethereum’dan önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağı tahminini güçlendirdiğini söyledi.

“Altcoinler söz konusu olduğunda, gerçekten AVAX’ı kazıyorum. Sadece çok büyük bir 0,618 seviyesinden çok güçlü bir tepki vermekle kalmadı, aynı zamanda 3 dalgalı bir düzeltici ABC modeli oluşturdu. AVAX’ın birçok altcoinden, hatta potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesinden daha iyi performans göstermesini bekliyoruz.”

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin