Gbextr
featured
bitcoin gold nasıl alınır

Türk Bitcoin borsalarından Bitcoin Gold (BTG) çatallanma dağılımı ile ilgili açıklamalar geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye saatiyle sabaha karşı 04:17 sularında bölünmesi gerçekleşen Bitcoin Gold (BTG) çatallanma hakkında BTC kullanıcılarının ilk sorduğu soru: ”Bitcoinlerimiz karşılığında Bitcoin Gold’larımızı nasıl ve ne zaman alırız?” Bu konuda kullanıcılarını aydınlatmak isteyen Türk Bitcoin borsaları, BTG dağıtımı hakkında duyuru yayınladılar.

BtcTurk

Bitcoin ve Ethereum alım-satım platformu BtcTurk, Bitcoin Gold duyurusu:

24 Ekim 2017 saat 04:17’de Bitcoin Gold (BTG) çatallanma işlemi gerçekleşmiştir.

Çatallanma anında BTCTurk hesaplarınızda bulunan Bitcoin bakiyeniz kadar Bitcoin Gold (BTG) bakiyeniz oluşmuştur.

Bitcoin Gold zincirinin teknik altyapısının tamamlanmasından sonra bakiyelerinizi  görüntüleyebilecek ve kendi cüzdanlarınıza çekebileceksiniz. Gerekli yazılım altyapısı, BTG referans uygulaması tamamlandıktan sonra takriben Kasım 2017 tarihinde sağlanabilecektir, bu işlem BTCTurk’ den bağımsız olup Bitcoin Gold geliştirici ekibinin kontrolündedir.

Bitcoin Gold (BTG) çatallanma sebebi ile kısa süreli olarak durdurulan Bitcoin Yatırma ve Çekme işlemlerimiz an itibari ile aktiftir.

Bitcoin alım-satım platformu Paribu, Bitcoin Gold duyurusu:

Bitcoin Gold (BTG) çatallanma işlemi 24/10/2017 tarihinde saat 04:17:35’te hedeflenen 491406’ncı blokun çözülmesi ile birlikte gerçekleşmiştir.

Çatallanma anında tüm kullanıcılarımızın sahip oldukları BTC miktarınca BTG hesaplarına tanımlanmıştır.

Bitcoin Gold henüz teknik olarak transfer edilebilir değildir ve işlevsel hale gelmemiştir.

Çekim talepleriniz, ayrışan ancak henüz işlevsel hale gelmeyen Bitcoin Gold zincirinin yazılım altyapısının tamamlanmasından sonra gerçekleştirilebilecektir ve bu süreç Paribu’dan bağımsız olup BTG geliştirici ekibinin kontrolündedir.

Bitcoin Gold’un teknik altyapısının tamamlanmasından sonraki aşamada ise BTG bakiyelerinizi çekebileceğiniz bir arayüz kullanımınıza sunulacaktır.

Tüm sorularınız için destek ekibimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin