Traffic Summit

Traffic Summit – dijital pazarlama endüstrisinde bir adım önde olun

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en cazip iş imkanlarından biri. Binlerce katılımcı ve performans, bağlı kuruluş ve kripto pazarlaması dahil olmak üzere 10’dan fazla profesyonel alanda dünyanın en iyi uzmanları. Ve bu, Traffic Summit konferansının sadece “buzdağının görünen kısmı”.

Traffic Summit`in iki günlük etkinlik programı, uzman düzeyinde bilgi edinmek, çeşitli networking fırsatları ve birinci sınıf eğlencenin tadını çıkarmak arasındaki mükemmel dengeyi korumak için uyarlanmıştır. Traffic Summit, dünyanın dört bir yanından uzmanları 28-29 Eylül tarihlerinde İstanbul’da bir araya getirecek.

Traffic Summit ekibi mekan seçimine büyük önem veriyor. Etkinliğin ilk gününde TS Expo, İstanbul’un en görkemli kongre salonlarından birinde gerçekleştirilecek. Etkinlik günü Haliç Kongre merkezi, ortaklar ve katılımcı alanı, sektörün önde gelen isimlerinden gelen raporlar, yemek parkurları, fotozonlar, sahil terasındaki oyun alanı ve açık havada lounge ile dijital bir evrene dönüşecek.

Traffic Summit 2. gününe TS Adası diyoruz. Binden fazla uzman, networking ve panel tartışmalarına katılmak için eşsiz güzellikteki özel bir adayı ziyaret edecek. Ve tüm bunlar muhteşem manzaralı sahilde gerçekleşecek!

Genel olarak, etkinlik şunları içerecektir:

 

Gbextr
  • 3500’den fazla, benzer düşünen uzmanlarla ağ kurmak;
  • Önde gelen markaların 80’den fazla standı ile büyük fuar alanı;
  • Üst düzey konuşmacılardan 30’dan fazla makale;
  • TS Expo ve TS Island’ın sonunda akıllara durgunluk veren partiler;

 

Her katılımcı kendisini, potansiyel müşteri oluşturma, SMM, kripto, içerik pazarlaması, SEO, performans pazarlaması ve diğer birçok yüksek arzlı sektörü temsil eden dünyanın en iyi dijital pazarlamacılarıyla çevrili bulacaktır.

Etkinliğin sonunda organizatörler, Island Afterparty’nin gerçekleşeceği özel adada World Traffic Award galiplerine ödüllerini verme töreni düzenleyecek. WTA, dijital endüstrinin gerçekten olağanüstü temsilcileri için uluslararası bir ödüldür. İlk tur, topluluk arasında bir oylama ile yapılan bir seçimdir. Daha sonra organizatörler, en çok beğeni toplayanlar da dahil olmak üzere son kısa listeyi oluşturur. Kazananlar topluluk tarafından seçilecektir.

Konferansa katılın ve Traffic Summit ile dijital endüstriyi ele geçirin!

Biletinizi henüz aldınız mı? Traffic Summit web sitesine gidin  ve KRIPTOPARAHABER promosyon kodunu kullanın, mevcut tüm paketlerde % 15 indirim elde edin. 

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin