Shiba Inu (SHIB) yakım oranı %250'nin üzerinde arttı!
Shiba Inu (SHIB) yakım oranı %250'nin üzerinde arttı!

Shiba Inu (SHIB) yakım oranı %250’nin üzerinde arttı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – SHIB yakım işlemlerini izleme platformu verilerine göre yakım oranları önemli oranda arttı. Ayrıca anonim balina hesabı ise 368 milyar SHIB satışı gerçekleştirdi.

Anonim balina 368 milyar SHIB sattı

Yakım işlemlerini takip eden Shibburn Twitter hesabı, web sitesinde son 24 saat içinde Shiba Inu’nun genel yanma oranının yaklaşık yüzde 260 arttığını duyurdu. Yayınlanan habere göre son 24 saat içinde, SHIB’nin kalıcı olarak kilitlendiği ve harcanamadığı veya başka bir şekilde geri çekilemediği “inferno” cüzdanlarına toplam 58.173.918 meme tokeni gönderildi. Bu miktarda Shiba Inu alımı da gerçekleştirildi.

SHIB’nin ölü cüzdanlara yaptığı bu hareketler, dolaşımdaki Shiba Inu arzını azaltmak ve onu daha kıt bir varlık haline getirmek amaçlanıyor. Bu işlem ise topluluk tarafından düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Ancak şimdi, dolaşımdaki arzın kabaca yarısı yandığına göre, fiyatın etkilendiği söylenemez.

Bu arada kimisi SHIB’yi yakarken kimisi de satarak kazanç elde etmeye devam ediyor. @shibaplay_ Twitter kullanıcısı tarafından bildirildiği üzere, gizemli bir cüzdan toplam 367.551.968.153 Shiba Inu’yu değiştirdi. Etherscan’a göre işlem yedi saatten biraz daha uzun bir süre önce gerçekleşti. Meme coin satılmak üzere gate.io borsasına gönderildi.

https://twitter.com/shibaplay_/status/1568445024609730562

u.today

Gbextr

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin