youtube
Google Cloud popüler altcoin’in blockhain topluluğuna katıldı – fiyat ivme kazzandı
Google Cloud popüler altcoin’in blockhain topluluğuna katıldı – fiyat ivme kazzandı

Google Cloud popüler altcoin’in blockhain topluluğuna katıldı – fiyat ivme kazandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Google Cloud, bir blok üreticisi olma niyetiyle altcoin EOS blok zinciri topluluğuna katıldı. Bu hhamle EOS topluluğunun iyileştirilmesini gerektirecek. EOS blok zincirinde toplam 21 blok üreticisi var ve protokol genellikle aşırı merkezileştirme nedeniyle eleştiriliyor.

Danışma kuruluna görevlendirme

Block.One ayrıca R. Martin Chavez adlı eski bir Goldman Sachs yöneticisinin şirketin danışma kuruluna başkanlık edeceğini duyurdu.

EOS’un arkasındaki şirket Block.One, başlangıçta şu anki bağımsız başkan adayı Brock Pierce tarafından ortaklaşa kuruldu. Ancak gelecek vadeden politikacı birkaç yıl önce şirketten çıkarıldı. Pierce, kariyeri boyunca bir dizi tartışmaya karıştı.

Gelişmenin ardından EOS fiyatında artış

Bu gelişmenin ardından bugün EOS fiyatında belirgin bir artış gözlemlendi. Popüler altcoin 2 saatlık zamann diliminde %10’luk bir artış gerçekleştirdi.

Yazının yazıldığı sırada 2,78 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin