BtcTurk
BtcTurk

BtcTurk 1 milyon kullanıcıya ulaştı: Şanslı üyeye 1 milyon Satoshi verildi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin ilk ve en büyük, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk’ün kullanıcı sayısı 1 milyonu aştı. BtcTurk, 1 milyonuncu kullanıcısını 1 milyon Satoshi ile ödüllendirdi.  

Bitcoin ve kripto paraların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para alım satım platformu BtcTurk’ün Türkiye’nin 81 ilinden oluşan kullanıcı ailesi 1 milyon üyeye ulaştı. BtcTurk, 1 milyonuncu şanslı kullanıcısına 1 milyon Satoshi hediye etti.

Türkiye kripto para pazarına yaptığı katkılar ve 2013 yılından bu yana yaptığı yatırımlar ile hem kullanıcısına hem de Türkiye’nin dijital ekonomisine katma değer sağlamayı sürdüren BtcTurk, yeni kullanıcılarıyla Türkiye’deki liderliğini pekiştiriyor. 

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri BtcTurk’ün Türkiye’deki Bitcoin ve kripto para alım satım platformları arasında lider kuruluşu olmanın verdiği sorumlulukla çalıştıklarını belirterek şunları söyledi:

 7. yılımızda 81 ilde 1 milyon kullanıcıya ulaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Ailemiz genişledikçe sorumluluğumuz da artırıyor. BtcTurk olarak her bir kullanıcımız bizim için çok kıymetli. Onların bize duyduğu güvenin sorumluluğu ile tüm süreçlerimizi hassasiyetle yönetiyoruz. Yüzde yüz yerli bir kurum olarak Türkiye’nin dijital ekonomisine katkı bilinciyle kurulduğumuz günden bu yana sektöre ve işimize yatırım yapmayı aralıksız sürdürüyoruz.

BtcTurk 7 kıtadan kullanıcıya hizmet veriyor

Yakın zamanda Kadın ve Erkek Millî Takımlarının ana sponsoru olan BtcTurk, 2020 yılı içinde ödenmiş sermayesini de 9 milyon TL’den 15 milyon TL’ye yükseltmiş ve BtcTurkPRO markasıyla 7 kıtadan kullanıcılara yalnızca bitcoin ve kriptopara yatırabilecekleri yeni bir modelde hizmet vermeye başlamıştı.

BtcTurk Basın Bülteni


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: