Bu Romanya üniversitesi kripto ödemelerini kabul ediyor
Bu Romanya üniversitesi kripto ödemelerini kabul ediyor

Ünlü trader parabolik ralli yapacak koinleri açıkladı

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para birimi traderı Elliot Wainman, merkezi olmayan depolama ağı protokollerinin yerel tokenlarının parabolik ralli yapmaya ayarlandığına inanıyor.

O koinler

Wainman, örnek olarak Filecoin’in (FIL) son yükselişini gösteriyor. kripto paranın yeniden dirilişinin büyük ölçüde Çinli kripto piyasası katılımcıları tarafından yönlendirildiğini ve devam edeceğini söyledi.

“[Filecoin’in rallisi], büyük Çinli yetkililerin Filecoin madenciliğini aktif olarak teşvik etmeye başlaması gerçeğiyle yönlendiriliyor …”

Trader güç kazanan ek bulut depolama platformları olarak Siacoin (SC) ve BitTorrent’e (BTT) işaret ediyor.

“[Filecoin’in rallisi] tüm kripto para birimi dünyasında dalgalanma etkilerine sahip. Ayrıca Siacoin’de geçen ay neredeyse [% 200] artış gösteren devasa pump hareketleri gördük. “

Wainman, Filecoin madenciliğinin katılımcıların kripto para birimine sahip olmasını gerektirdiğine dikkat çekiyor.

YouTuber, Çin’in Filecoin’i destekleme nedenlerinin, Batı’nın hakim olduğu internet altyapısına aşırı bağımlılığı azaltmaya yönelik bir dürtü olduğunu söylüyor.

Görünüşe göre Çin, merkezi olmayan depolamayı Amazon Web Servisleri, Facebook, Google gibi Batı etkilerinin hakim olduğu internet altyapısına karşı korumanın anahtarı olarak görüyor.

dailyhodl

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin