Huobi yepyeni bir Blockchain duyurdu: Huobi ECO Chain ile tanışın
Huobi yepyeni bir Blockchain duyurdu: Huobi ECO Chain ile tanışın

Huobi “çıldırdı”: 300 bin dolar ve Maserati ödüllü yarışma “DeFi Kahini”

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Huobi, toplam 300.000 USDT ödüllü DeFi Kahini etkinliğini başlattı. 25-31 Ağustos tarihleri arasında sürecek etkinlikte kullanıcılar AKRO, JST, LUNA ve WAVES arasından günün en çok değer kazanan token’ını tahmin ederek 300.000 USDT ödülden pay alacaklar. Büyük ödül ise 100.000 dolar değerinde Maserati Ghibli.

Huobi, 300 bin dolar ve Maserati ödüllü dev yarışmayı başlattı

Alım satım hacmi ve likiditede dünyanın lider dijital varlık alım satım platformu Huobi Global, 300.000 USDT değerinde bir ödül havuzuna sahip DeFi Kahini etkinliğini başlattı. Etkinlik kapsamında kullanıcılar, popüler DeFi projelerinden AKRO, JST, LUNA ve WAVES arasından bir sonraki gün en çok değer kazanacak olan token’ı tahmin etmeye çalışacaklar. Destekledikleri token ile en az 100 USDT değerinde alım satım hacmi gerçekleştiren tüm kullanıcılar, 25 – 31 Ağustos tarihleri arasında sürecek olan Huobi DeFi Kahini etkinliğine katılabilecek.

Kullanıcılar etkinlik boyunca her gün, bir sonraki gün için tahminlerini yaparak toplam 300.000 USDT değerindeki ödül havuzundan pay alabilecekler. Kullanıcılar, kampanyanın üçüncü gününde etkinlik sayfasından ilk gün tahmin sonucunu inceleyebilecek ve ilk gün elde edilen işlem ücreti gelirini bonus olarak aralarında paylaşacaklar. Etkinlik boyunca en çok doğru tahmini yapan kullanıcı ise 100.000 dolar değerinde bir Maserati Ghibli kazanma şansına sahip olacak.

Söğüş: “Türk katılımcılardan yoğun katılım bekliyoruz.”

DeFi’nin (Merkeziyetsiz Finans) finans dünyasını temelden dönüştürme potansiyeline sahip olduğunu vurgulayan Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş:

Platformumuzda en çok ilgi gören projeler arasında DeFi projeleri yer alıyor. Kısa bir süre önce merkezi ve merkeziyetsiz finansal hizmet sağlayıcıları ve platformlarından oluşan uluslararası konsorsiyum Küresel DeFi Birliği’nin kurulmasına öncülük ettik. Huobi olarak DeFi alanındaki yüksek potansiyeli kullanıcılarımız için getiriye dönüştüren bir etkinliğe imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Etkinliğe Türkiye’deki kullanıcılarımızdan yoğun katılım olacağını tahmin ediyoruz.

Etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi için: https://huobiglobal.zendesk.com/hc/tr/articles/900002202466
Etkinliğe hemen katılmak için: https://www.huobi.com/tr-tr/topic/defi/predict/

Bu arada DeFi endüstrisinin toplam değeri 7 milyar doları aştı. Bundan sonra neler olabileceğini merak ediyorsanız buradaki haberimizi okuyabilirsiniz.

Huobi Basın Bülteni


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin