Balinalar bu altcoin'i dipten almak için birbiriyle yarışıyor!
Balinalar bu altcoin'i dipten almak için birbiriyle yarışıyor!

Balinalar bu altcoin’i dipten almak için birbiriyle yarışıyor!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Kripto para birimleri dün sert bir düşüş yaşarken, balinalar Ethereum katili olarak bilinen Cardano’yu topluyorlar. Cardano ağındaki DeFi protokollerinde toplam kilitli değer tırmanıyor.

Ağ büyümesine rağmen Cardano da düşüşte

Büyük cüzdan yatırımcıları, kripto pazarındaki düşüşten fırsat bularak altcoinleri toplamaya başladı.

1 milyon ila 10 milyon ADA tokeni tutan balina cüzdanları, Ocak 2022’den bu yana %41’lik bir artışa tanık oldu. Kripto analitik firması IntoTheBlock’un Blockchain analizlerine dayanarak, büyük cüzdan yatırımcıları 9,48 milyar dolar değerinde 12 milyar ADA biriktirdi.

Birikmiş ADA tokenlerinin %70’inden fazlası Cardano ağındaki SundaeSwap gibi merkezsiz borsalarda kilitlendi.

Büyük cüzdan yatırımcılarının Cardano birikimi, yatırımcıların ağda akıllı sözleşmeler olsun ya da olmasın, altcoin’i yıllarca elinde tutmalarını vaat ediyor. Cardano ağındaki merkezsiz borsalar, kripto ekosistemindeki önemli oyunculardan sermaye toplamayı başardı.

Cardano ağına kilitlenen toplam değerdeki artış, yatırımcılar için bir yükseliş hikayesini körüklüyor. IntoTheBlock’ta araştırma başkanı olarak görev yapan Lucas Outumuro, yakın tarihli bir raporda şöyle belirtti:

“Yıllarca akıllı sözleşme yeteneklerinden yoksun olan Cardano, uygulama katmanında bir miktar dikkat çekmeye başlıyor.”

Analistler, Cardano fiyat trendini değerlendirdi ve altcoinin bir karar noktasına geldiğini ortaya koydu. Cardano’daki konsolidasyonun yakında büyük bir hamle ile sona ermesi bekleniyor.

FXStreet analistleri, Cardano fiyatının 0,35 dolara düşebileceğine inanıyor. Bileşik endeks kısa süre önce tüm zamanların en düşük seviyesini gördü ve Cardano aylık grafiğinde bir yükseliş farklılığı olsa da, analistler bir geri dönüşün yakın olduğunu savunuyorlar.

fxstreet


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin