youtube
Alyattes

ALYATTES’den harika bir lansman!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ALYATTES Platformları geçtiğimiz hafta sonu mükemmel bir organizasyonla resmi lansmanını kalabalık bir katılımcı kitlesiyle Antalya – The Sense Deluxe otelde gerçekleştirdi. Bu Lansmanda Türkiye, Makedonya, Avusturya, Kazakistan, Azerbaycan ve İsrail gibi bir çok ülkeden katılan ALYA Madencileri ve temsilciler yerlerini aldılar.

Lansman ALYATTES Saha Koordinatörü Ahmet GENÇ’in açılış konuşmasıyla başladı. Ahmet Genç, katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasını başarıya giden yolu ve bu yolda yaşanabilecekleri güzel örneklerle açıklayarak konuşmasını tamamladı. 

Sonrasında ALYATTES CTO’su Melih Can MAVİŞ’in tamamen ALYA Yazılım Ekibinin kendi ürünü olan AlyaFinance v2 ve yeni sürümde yapılan yeniliklerin tanıtımıyla devam etti. AlyaFinance yeni sürümünde kullanıcıların hangi menülerden nerelere ulaşabileceklerini ekranda adım adım gösteren Melih Can MAVİŞ bu başarıda en büyük rolü üstlenen Teknik Ekip çalışanlarına teşekkürü bir borç bildiğini belirterek sahneden ayrıldı. 

Daha sonrasında sahneye çıkan ALYATTES CEO’su Sinan AY, burada kendisine bu gururu yaşatan Alyattes Madencilerine teşekkür ederek konuşmasına başladı ve ALYATTES’in şu ana kadar gerçekleştirdiği ilkleri hatırlattıktan sonra ”Dünyanın ilk ve tek merkeziyetsiz madenciliği yapılabilen deflasyonist kripto parası” olduğuna tekrar dikkat çekti.  

Ardından ALYA takipçileri tarafından merakla beklenen, ALYA Geliştirici Ekibinin gözbebeği olarak nitelendirdiği ALYA Care Vakfı’nın operasyonlarının bu hafta itibariyle aktif edildiğini belirten Sinan AY, ALYA madencilerine bu operasyonları finanse ettikleri için tekrar teşekkür ederek, ALYA Care Vakfı’ndan gerçekleştirilen yardımları açıkladı.  

Alyattes

ALYA Care Vakfı dünyanın su sorunlarını çözme konusunda öncülerden olan Water.org kurumuna 5000$, UNICEF’in Afrika’daki Kıtlıkla Savaş Projesine 5000$, KIZILAY’ın Filistinli Çocuklara Yardım projesine 2000$ (30000 Türk Lirası), dünyanın 70 ülkesinde ihtiyaç sahiplerine sağlık hizmetleri götüren Sınırları Olmayan Doktorlar (Doctors without Borders) kurumuna 1000 Euro (1100$) ve son olarakta ağır hasta olan çocukların dileklerini yerine getiren Bir Dilek Tut (Make-A-Wish) kurumuna 1000$ yardımda bulunduğunu belirterek bu yardımların makbuzlarını ALYA severlerle paylaştı. 

ALYA Care Vakfı’nın operasyonlarına güçlenerek devam edeceği, ilerleyen süreçte bu vakfın yönetiminin topluluk üyelerinden seçileceği ve yaptığı yardımları imkanlar dahilinde bizzat kendisi ihtiyaç sahibi ülkelere giderek birinci elden gerçekleştireceği de lansmanda belirtilen konular arasındaydı. 

Lansman’a özel ALYA Holders’larına dağıtılan 290.000 ALYA açıklandıktan sonra yine lansmana özel olarak 3.2 Milyon Dolar değerindeki 5.000.000 ALYA’nın yakım transferi ekrandan katılımcılarla paylaşıldı. 5 Ocak 2022 tarihinde 205.000.000 olarak başlayan ALYA serüveninde bu yakımdan sonra maximum toplam Arz 199.470.000’e düşürüldü ve dolaşımdaki ALYA’ların toplamdaki değeri artırıldı. 

ALYA Ekibi tarafından şirketleşme sürecinin kripto para sektörünün merkezi haline gelmeye başlayan Dubai Silikon Vadisi’nde devam ettiği de ALYA Madencileriyle bu toplantıda paylaşıldı. 

Ardından ALYA Madencilerine özverili çalışmalarından ve ALYA Projesine duydukları güvenden dolayı ALYA CEO’su tarafından plaketleri ve ödülleri takdim edildi. 

Bütün lansman süresince yapılan eğlenceli bir çekiliş yoluyla da ALYA Ekibi katılımcılarından üç kişiye MediaMarkt Hediye Çeki hediye edildi.

ALYATTES’in 15 Kasım 2021’de ön satışla başlayan, 5 Ocak 2022‘de listelenmesiyle devam eden yolcuğunda güçlü deflasyonist yapısı ve madencilik özelliği sayesinde, ön satışta oluşan koin enflasyonunu hızlıca absorbe ederek sağlam adımlarla yoluna devam ettiğine hep beraber şahitlik ediyoruz. 

ALYATTES tüm yatırımcıları ile bu güçlü yükseliş ivmesini, verdiği üst düzey güveni ve şeffaflıktan ödün vermeden yürüdüğü bu yolu harika bir lansman ile taçlandırmış oldu. 

Alyattes

KISACA ALYATTES Nedir? 

ALYATTES Binance Smart Chain ağında geliştirilen, dünyanın Security Audit alanında en bilinir denetleme şirketi olan CERTIK tarafından merkeziyetsizliğini ve kontratını onaylatmış bir yeni nesil Token’dir. ALYA Token Proof of Stake ve Proof of Active yöntemiyle bireysel olarak üretilebileceği gibi Havuz Madenciliği yoluyla da üretilebilmektedir. 

ALYA Token’a entegre edilen oto ekosistem, yapılan her transferde gerçekleştirdiği 5%‘lik kesintileri 2% Holders’lara dağıtırken diğer 2%‘lik bır kısmını direk yakıma gönderir ve kalan 1%‘lik bölümü de ALYA Care Vakfı’nın fonlarına aktarır. Bu şekilde sadece cüzdanında tutanlara bile günlük adet artışı sağlarken, 2%‘lik yakımlarla her transferde dolaşımdaki miktarı azaltır ve aynı anda 1%‘lik kesintiyle de ALYA Care Vakfı’nın geleceğini garanti altına almış olur. 

ALYATTES Ekibi ALYA Token’i merkez alan bir çok platformunun kripto severler ve ALYA topluluğu için geliştirilip kullanıma sunulacağını yol haritalarında ve Whitepaper’larında belirtmiş ve bu platformları da teker teker açıklamışlardır. 

ALYA Token 5 Ocak 2022 tarihinde ilk borsa listelemesini Pancakeswap Merkeziyetsiz Borsa’sında gerçekleştirmiş, ekip tarafından eklenen yazım itibariyle 523.000 Dolar değerindeki likidite 100% olarak kilitlenmiştir. Hemen ardından Coinmarketcap ve Coingecko gibi kriptonun öncü platformlarında tüm verilerinin canlı aktarımıyla (Takipli Listelenme) yetinmemiş, Binance, Crypto.com ve Coinbase gibi piyasa yapıcıların fiyat takip listelerinde de yerini almıştır. 

ALYATTES Platformları ve ALYA Token hakkında gereken tüm bilgiler www.alyattes.io adresinde ve Whitepaper’da mevcuttur. Tüm detaylar için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

ALYATTES Ekibi olarak tüm ALYA Severlere desteklerinden ötürü tekrar teşekkür ederiz. 

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


(Sponsorlu makale) Sorumluluk reddi: Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin