youtube
Shiba Inu 1 doları nasıl aşabilir? İşte detaylar
Shiba Inu 1 doları nasıl aşabilir? İşte detaylar

Shiba Inu 1 doları aşabilir! Peki nasıl? İşte SHIB’i uçurması beklenen olaylar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Shiba Inu geçen yıl %45.000.000’luk olağanüstü bir artış kaydetti. Ancak bu günlerde, Shiba’nın tek bir hedefi var: 1 dolara ulaşmak.

Shiba Inu’nun bu hedefe ulaşması çok zor fakat imkansız değil. Aslında, Shiba Inu’nun o noktaya ve daha yükseğe çıkmasının bir yolu var.

Büyük yakım

Hedefe ulaşabilmesi içi her şeyden önce, büyük bir kripto para yakımı gerçekleşmelidir. Yakım işlemi kripto paraları dolaşımdan çıkararak daha küçük bir arz, daha yüksek bir fiyatı destekler.

Şu an piyasada 1 dolara kadar bir artışı mümkün kılmak için çok fazla Shiba Inu tokeni var: 549 trilyon. Token başına 1 dolar değerleme, Shiba Inu’nun piyasa değerini 549 trilyon dolardan fazla kılacaktır. Bu miktar, tüm kripto para piyasasından, Apple ve Amazon gibi devasa şirketlerden çok daha büyük.

Şu an aktif olan SHIBA yakımları var ve bu doğru yönde bir hareket. Ancak muazzam bir çıkış yakalamak için yeterli değil. Change.org’daki bir dilekçe, bir Shiba Inu politikasının “önemli miktarda token arzını” yakmaya çağırıyor. Şu ana kadar yaklaşık 18.200 imza topladı.

Öne çıkmanın yolları

Burada iki seçenek var. İlk olarak, Shiba Inu rakiplerinden gerçekten sıyrılmak için kendini baştan yaratmalı. SHIB, Ethereum üzerinde çalışan bir tokendir ve kullanımlar, belirli satıcılarla ticaret yapmak veya ödeme yapmakla sınırlıdır. Bu nedenle merkezsiz uygulamaları barındıramaz. Bu, kripto para biriminin geleceğini şekillendirme yeteneğini sınırlar.

cryptolegions

Son zamanlarda, Shiba Inu bir katman-2 çözümü oluşturmak için bir proje duyurdu. Bu hamle, işlem hızını artırmak ve maliyetleri azaltmak içindi. Shiba Inu tokenlerini bu ağa taşır ve kullanımlarını genişletebilirse, bu oyuncunun parlama şansı olabilir.

İkinci seçenek, Metaverse üzerinde büyük kazançlar elde etmek olacaktır. Shiba Inu geçtiğimiz günlerde Metaverse projesini bu yıl başlatacağını söyledi. Ancak konuyla ilgili bildiğimiz tek şey, kullanıcıların bu sanal dünyada arazi satın alabilecekleri. Bu, The Sandbox ve Decentraland aracılığıyla zaten mevcut olana benzer bir özellik. Yani, Shiba Inu gerçekten burada bir şey icat ediyor gibi görünmüyor. Ancak Shiba Inu’nun projesi ilgi görürse Shiba Inu’nun değerini artırmak için bir nedeni olabilir.

Peki bütün bunlar gerçekten olacak mı? Mümkün. Ama pek olası olduğunu söyleyemeyiz. En azından bugün bu ultra riskli kripto para birimine yatırım yapmak için yeterince haklı sebep sunmuyor. Shiba Inu, token arzını kesmek için henüz net bir hareket yapmadı. Ve yaklaşan projeler, ortaya orijinal teklifler koymadı. Bu nedenle, şu anda iş veya eğlence dünyasını yeniden şekillendiren kripto para oyuncularını tercih etmek en iyisi gibi görünüyor.

fool


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin