youtube
Güncel Shiba Inu analizi
Güncel Shiba Inu analizi

Güncel Shiba Inu analizi: SHIB bu seviyelere gidiyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Güncel Shiba Inu analizi Bugünkü Shiba Inu analizi, piyasada düşüş hareketi olduğunu ortaya koyuyor. Ancak, piyasa kırılmış gibi görünüyor ve bir geri dönüş yakın gözüküyor. SHIB’nin fiyatı dün yükseliş trendini sürdürüyordu, ancak son 24 saatte büyük bir düşüş yaşandı ve fiyat 0.00002289 dolardan 0.00002175 dolara geriledi.

Bugün, fiyat büyük dalgalanmalar yaşıyor ve bu da SHIB’nin büyük ölçüde düşmesine neden oluyor. Meme coin şu anda 0.00002175 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu’nun işlem hacmi, önceki 24 saate göre %16,96 düşüşle 2.547.958.445 dolara geriledi. SHIB, 12.049.149.914 dolar değerindeki canlı piyasa değeri ile en büyük kripto paralar arasında 15. sırada yer aldı.

Shiba Inu (SHIB) analizi

Shiba Inu analizi, piyasa oynaklığı arttıkça meme coin’in düşüş eğilimi izlediğini ortaya koyuyor. Oynaklık arttıkça Shiba Inu, direnci ve desteği açmaya zorlanıyor ve fiyat, her iki uçta da daha geniş bir fiyat aralığında dalgalanıyor. Bollinger bandının üst sınırı, SHIB için en güçlü direnç görevi gören 0.00002782 dolarda mevcut. Bollinger bandının alt sınırı ise SHIB için başka bir direnç noktası görevi gören 0,00002166 dolarda bulunuyor.

SHIB/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor gibi görünüyor ve bu da piyasayı aşağı yönlü hale getiriyor. Fiyat düşüş eğilimini sürdürüyor, ancak piyasa kırıldı ve şimdi bir tersine dönüş kaçınılmaz hale geldi. Fiyat desteği aştı ve bu, bir kopuşa işaret ediyor, oynaklık patlıyor ve piyasa hareketini tersine çeviriyor.

Güncel Shiba Inu analizi: SHIB bu seviyelere gidiyor!

Shiba Inu analizi, Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanının 30 olduğunu ve bu puanın SHIB/USD’nin düşük değerli bölgede bulunmasına neden olduğunu ortaya koyuyor. Bununla birlikte, fiyat, azalan bir pazar ve baskın satış faaliyeti gösteren aşağı yönlü bir eğilim izliyor.

Günlük grafik

Shiba Inu analizi, ayı piyasasını ortaya çıkardı. Ayrıca, piyasanın oynaklığı azalan bir trend izliyor gibi görünüyor ve Shiba Inu’nun fiyatını oynaklık dalgalanmalarına karşı daha az savunmasız hale getiriyor. Günlük grafikte Bollinger bandının üst sınırı, SHIB için en güçlü direnç görevi gören 0,00003449 dolarda bulunuyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, SHIB için başka bir direnç noktası görevi gören 0,00002175 dolarda mevcut.

SHIB/USD fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçerek düşüş hareketini işaret ediyor. Öte yandan, fiyat aşağı yönlü bir hareket izliyor gibi görünüyor. Bu, azalan ama gelecekte değişecek bir pazarın işaretleri. Destek ise zaten kırılmış durumda.

Güncel Shiba Inu analizi: SHIB bu seviyelere gidiyor!

Shiba Inu analizine göre Göreceli Güç Endeksi (RSI) 36 puanda bulunuyor. Bu, düşük değerli bir kripto para birimini ortaya koyuyor. Ayrıca, RSI devalüasyon bölgesinde işlem görüyor ancak büyük bir aşağı yönlü hareketin ardından düşen bir pazara işaret ediyor. Bu, muhtemelen satın alma faaliyetini aşan satış faaliyetini temsil ederek RSI puanının artmasına neden olacak.

Shiba Inu analizi sonucu

Shiba Inu analizi, düşüş hareketini takip eden piyasayı ortaya koyuyor ve SHIB için büyük bir geri dönüş potansiyelini ortaya koyuyor. Ayılar şu anda piyasaya hâkim ama yoruldular ve piyasanın patlamasıyla birlikte boğalar, kontrolü uzun süreliğine ele almak için muazzam bir fırsat elde edecek; ayıları geçebilirler. Shiba Inu kripto para birimi için mükemmel bir yükseliş bekleyebiliriz.

Shiba Inu canlı fiyat grafiği

  • shiba-inu
  • Shiba Inu
    (SHIB)
  • Fiyat
    $0.000012
  • Piyasa değeri
    $7.23 B

Shiba Inu nedir?

”Doge Killer” sloganıyla Ağustos 2020’de piyasaya sürülen Shina Inu, bir meme coin’dir. Gerek Türk gerek global kripto borsalarının bir çoğunda listelenmektedir.

Shiba Inu kurucusu kimdir?

Shiba Inu kurucusu tıpkı Bitcoin’in anonim kurucusu gibi “Ryoshi” adıyla tanınmaktadır. Aynı zamanda SHIBA INU, Shiba Inu Kurtarma Derneği ile gerçek, canlı Shiba Inu köpeklerini kurtarmak için bağış toplamak amacıyla da kampanyalar oluşturmaktadır.

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin