featured

NEAR Ecosystem Insights: 2. Çeyrekte En Büyük 5 Duyuru

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NEAR ekosisteminde her zaman eğlence ve yenilikler vardır!. Luna fiyaskosu ve sert bir ayı piyasasının yaşanması, yeni ortaklıkların kurulmasına neden oldu. NEAR Protokol, sabit para birimi olan USN’yipiyasaya sürdü vebir çok alanda önemli duyurularla kullanıcılarına olumlu haberler verdi.

Bu yazımızda, NEAR Protokol’ün muazzam başarılarını sergileyenson üç ayın en büyük duyurularının özeti ve ikinci çeyrekte yaşananları bulabileceksiniz.

NEAR ile 10 Milyon Cüzdanı Ekosisteme Getiren Sweatcoin Ortaklığı

Sweatcoin 12 Nisan’da hareket ekonomisini teşvik etmek adına SWEATtoken’ini lanse etmek için NEAR Vakfı ile ortaklığını duyurmuştu. Kullanıcılar, Sweatcoin uygulamasını kullanarak hareket karşılığında ödüllendirilecekler ve 300’den fazla farklı ortak markanın ürünlerine ve indirimlerine erişmek için SWEAT Token’lerini kullanabilecekler.

Sweatcoin, şu anda karşı karşıya olduğumuz sağlık salgınını ele almak için gerçekten yenilikçi çözümleri öne çıkarma becerisiyle kendini farklılaştıran sağlık endüstrisinde öncüdür. NEAR Protokol ile olan ortaklığı artık Sweatcoin’in gerçek bir açık hareket ekonomisi kurarak daha sağlıklı alışkanlıklar yaratmak için blockchain teknolojisinin gücünden yararlanmasını sağlayacaktır.

63 milyondan fazla kullanıcı ve 600’den fazla marka ortağıyla kısa sürede 10M NEAR cüzdanının oluşturulmasını sağladı. Bu karşılıklı yarar sağlayan ortaklık sayesinde Web3 dünyası çok somut bir şekilde daha geniş bir kitleye ulaşabildi. Ve,Kendisini sektörde lider olarak konumlandırdı.

Gbextr

Merkez Bankası Yerel Bir Stabilcoin Olan $USN’yi Piyasaya Sürüyor

Decentral Bank nisan ayındaNEAR-yerli yarı algoritmik sabit para birimi olan USN’nin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu yeni stablecoin, ABD Dolarına sabitlendi. Ayrıca $NEAR ve $USTD içeren bir Rezerv Fonu tarafından destekleniyor. $USN’nin istikrarı nasıl sağladığına dair genel bir bakış açısı içeren bu videoyu izleyin .

$USN’nin tasarımı, diğer sabit paraların en iyi uygulamalarından ilham aldı. Onu ayı piyasaları sırasında en dayanıklı sabit paralardan biri haline getirdi.

Kendine özgü bir stabilcoin’in piyasaya sürülmesinin, NEAR ekosistemindeki likiditeyi artırması ve aynı zamanda $NEAR tokeninin faydasını artırması bekleniyor. Kullanıcılar yakın gelecekte $USN’nin CEX’lere ve diğer zincirlere entegre edilmesini bekleyebilirler.

Aurora, Kullanıcıları İçin Yeni Avantajların Kilidini Açan Aurora+ Plus’ı Piyasaya Sürüyor

Aurora, 17 Mayıs’ta kullanıcıları için ayda 50 ücretsiz işlem, tek tıklamayla cüzdan yapılandırması, stake etme ve ödüller ile üstün bir UX gibi yeni bir dizi avantajları içeren heyecan verici bir üyelik programı olan Aurora+ Plus’ıbaşlattı. Önümüzdeki aylarda premium planlar, tek noktalı KYC, yönetim katılımı ve özel işlemler gibi bir çok yeni özelliği kullanıma sunacak.

ArmoredKingdom

10 Haziran’da, ünlü aktris Mila Kunis ve Graphic India’dan yaratıcı Sharad Devarajan’ın ArmoredKingdom Media Inc’i yayınlayacaklarını duyurdu. Armored Kingdom Media Inc, dijital çizgi roman, animasyon, kart oyunu ve filmin kesişiminde çalışan ve Web3’te yeni deneyimler yaratan yeni bir medya platformudur.

Aurora/NEAR Brave Cüzdan Entegrasyonu

Haziran ayının ikinci haftasında gerçekleşen Consensus sırasında NEAR, Brave ile çığır açan bir işbirliğini duyurdu. NEAR ve Brave, NEAR Protokolü’nün EVM’si Aurora’yı Brave Wallet’a entegre etmek için işbirliği yapacak ve daha fazla çoklu zincir işlevselliği ve Basic Attention Token (BAT) için genişleyen bir yardımcı program elde edecektir.

NEAR CEO’su Marieke Flament, bunu “Web3’ün ilerlemesi için çok önemli bir ortaklık” ve “Brave aracılığıyla ilk büyük entegrasyonlardan biri” olarak nitelendirdi. Bu entegrasyon, bir yandan daha fazla Web3 işlevselliği sağlıyor ve diğer bir yandan da tarayıcı cüzdanında hazır olan toplu oluşturucu aracılığıyla ek bir koruma ve kullanılabilirlik katmanı sağlayacaktır.

Şimdi NEAR topluluğuna katılın:

Website | Twitter | Reddit | Youtube | Medium | Discord

(Sponsorlu makale) Sorumluluk reddi: Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir. Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin