LCF coin
LCF coin

LCF Coin Şüphesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birkaç gündür sosyal medyadan sıkça atılan bir mesaj ” son gün 19 Mart, ücretsiz sen de yerini al 1.000 LCF Coin ve 1,380$ kazan” başlığı içeriyor.

Tarafsız bir şekilde ilgili sistemi incelediğimizde şahibeli bilgiler karşımıza çıktı.

”Bu fırsatı kaçırmayın” Başlığı ile atılan mesajlarda, ilgili sistemi tanımlayan özelliklerin bazıları şöyle bahsedilmekte.

 

  • Ulusal liderler ve eski cumhurbaşkanları (George Bush, Tony Blair, Kevin Rudd, vb. “) Kasım ayında LCF Coin’in lansmanını tartışmak için Çin’de bir araya geldi
  • “LCF şirketi 600.000’den fazla ürün ve hizmetten oluşacak”
  • “LCF Madeni Paraları” veya “Rothschild Aile LCF Projesi” olarak adlandırılıyor.
  • ”Rothschilds, bir yerden LCF Para çalıştırmak için 170.000 m2’lik bir ofis inşa edecek.”
  • ”19 Mart’a kadar kaydolan herkese, ücretsiz 1000 LCF Coin ve 1,380$ kazanç gelecek.”
  • ”Her kayıttan 100$ prim alacaksınız”
  • ”Network Marketing ( Ağ pazarlama ) mantığı ile, yapmış olduğunuz kayıtlardan dolayı belli seviyeler atlayacak ve belli ekstra kazançlar elde edeceksiniz. ”

Bu vaadleri okuyan bir girişimcinin düşüncesi muhtemelen ” evet gayet vizyonlu bir proje başlıyor ” olacak.

Ancak detayları incelediğimizde durum oldukça farklı nitelikte.

Gbextr

Rothschild & Co, LCF Coin konusunda dolandırıcılık alarmı verdi

12 Ocak 2017’de yayınlanan haber içeriğinde, Rothschild & Co yetkilileri, LCF Coin adı altındaki bu oluşumla hiçbir ilgilerinin bulunmadığıyla ilgili sert bir uyarı yayınladı.

Diğer taraftan sistemin internet sitesine baktığımızda halen kapalı olduğunu ve ” Lüften Bekleyiniz” ibaresini görmekteyiz. Böylesine büyük olacağını iddia eden bir sistemin, resmi sitesinin halen kapalı olması da ayrı düşündürücü bir olay.

 

Yorum

 

Kripto para sektörü, günümüzde milyarlarda $ işlem hacmine dönmüş devasa bir sektör haline gelmektedir. Geleceğin ödeme yöntemleri arasında ilk ihtimal olma rolünü çoktan üstlenen bu sektör, fırsatları ardında barındırdığından dolayı kötü niyetli insanların da ilgisini oldukça çekmektedir.

Kripto para sektörüne yatırımlar yaparken ciddi araştırmalar yapılması, şirket kaynağının bulunması, yok sa Bitcoin gibi kabul görmüş olma ilkesine dikkat edilmesi, borsalarda yer alıp almadığı, henüz talep dönemindeyse arkasındaki şirket yada kuruluşların sağlamlığı net olarak araştırılmalıdır.

 

LCF Coin, ilerleyen zamanlarda piyasaya nasıl girer? Girer mi, girmez mi? Bunları yanıtlamak bu gün oldukça zor ancak verilen bilgilerin gerçeklerle örtüşmediği, şu an toplanan bilgilerin sadece iletişim verisi toplanmak üzere bir plan olduğu da söylentiler arasında yer almaktadır.

16 Mart 2017 Perşembe

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin