youtube
Goldman Sachs, dijital para birimlerinin kullanımında
Goldman Sachs, dijital para birimlerinin kullanımında "patlama yaşanmasını" bekliyor

Goldman Sachs, dijital para birimlerinin kullanımında “patlama yaşanmasını” bekliyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Goldman Sachs’ın baş işletme sorumlusu John Waldron, Reuters ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, kripto para birimlerine yönelik müşteri talebinin arttığını söylüyor.

Salgın ve kripto

Salgının kripto para birimini benimseme hızını önemli ölçüde hızlandırdığını ve şimdi kriptoda bir “patlama” beklediğini belirtiyor:

Pandemide önemli bir ivme kazandı. Aklımızda daha fazla dijital ticaret ve dijital para (kullanımı) olacağına şüphe yok.

Wall Street’in en büyük bankalarından biri şu anda bu talebi karşılamakla düzenlemeleri takip etmek arasında bir denge kurmaya çalışıyor:

Neler yapabileceğimize bağlıyız. Değerlendirmeye devam ediyoruz … ve onunla ilgileniyoruz.

Waldron ayrıca, Goldman’ın şu anda yeni oluşan varlık sınıfına nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda dünya çapındaki düzenleyici kurumlar ve merkez bankaları ile görüşmelerde bulunduğunu ortaya koyuyor.

cryptolegions

Goldman’ın Bitcoin için büyük planları var

Goldman Sachs, kripto para birimi ticaret masasını yeniden açtıktan sonra bu hafta başlarında Bitcoin vadeli işlemlerine başladı.

Bankacılık kurumu, Bitcoin’e bağlı bir borsa yatırım fonu (ETF) arıyor ve aynı zamanda kripto para birimi saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

u.today

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

 

 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin