Gbextr
Dünya devinden resmi Blockchain hamlesi geldi!
Dünya devinden resmi Blockchain hamlesi geldi!

Dünya devinden resmi Blockchain hamlesi: İşler kökten değişiyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Google’dan bugün önemli bir duyuru geldi. Şirket, yeni oluşturacağı ekipte müşterilerinin Blockchain tabanlı platformlarda yeni ürünler oluşturma, işlem yapma, değer depolama ve dağıtma ihtiyaçlarını destekleyeceğini söyledi.

Dünya devi, yeni ekibin müşterilerinin Blockchain alanındaki çabalarını hızlandırmalarını ve gelecekte Blockchain ekosistemlerini desteklemeye yardımcı olacağını açıkladı.

Büyük Blockchain platformları

Hedera, Theta Labs ve Dapper Labs gibi Blockchain ile ilgili firmalar, Google Cloud’u zaten benimsemiş durumda.

Google, ekibin girişimlerinin, geliştiriciler için özel düğüm barındırma/uzaktan prosedür çağrısı (RPC) düğümleri sağlamayı içereceğini ve kullanıcıların tek bir tıklamayla Google Cloud’da Blockchain doğrulayıcıları dağıtmasına olanak tanıyacağını söyledi.

Google ayrıca ekibin çabalarının, çevresel, sosyal ve yönetişim girişimlerini desteklemek için belirli ortaklarla düğüm doğrulama ve ağ içi yönetişime katılmayı da içereceğini söyledi.

Çok sayıda kripto para desteği

Buna ek olarak, BigTech girişimin, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, Zcash, Theta, Hedera Hashgraph, Band Protocol, Polygon, XRP ve Dogecoin için tam Blockchain işlem geçmişi dahil olmak üzere pazarında birkaç halka açık BigQuery veri kümesini barındırmayı içereceğini söyledi.

Ayrıca Google, ekibini oluştururken Google Cloud müşterilerinin kripto para birimleri kullanarak ödeme yapmalarını ve almalarını sağlamak için gelecekteki fırsatları da araştırdığını söyledi.

Eski PayPal yöneticisi artık Google’da

Google finansal hizmetlere geçişini denetlemesine yardımcı olması için eski PayPal yöneticisi Arnold Goldberg’i kısa bir süre önce işe aldığını bildirildi.

fstech


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin