Gbextr
Dijital menkul kıymetler platformu iSTOX devasa fon topladı
Dijital menkul kıymetler platformu iSTOX devasa fon topladı

Dijital menkul kıymetler platformu iSTOX devasa fon topladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Dijital menkul kıymetler platformu iSTOX bu hafta, A Serisi finansman turunu kapatarak toplam 50 milyon dolar topladığını duyurdu.

Tura kimler katıldı

Tura iki büyük Japon yatırımcı katıldı: Japan Investment Corporation Venture Growth Investments (JIC-VGI) ve Development Bank of Japan (DBJ) katıldı. Juroku Bank ve Mobile Internet Capital bu turda yeni yatırımcılar olurken, mevcut yatırımcılar Singapore Exchange (SGX), Tokai Tokyo Financial Holdings ve Hanwha Asset Management yeni fonlar ekledi.

İSTOX Baş Ticaret Sorumlusu Oi Yee Choo, “Devlet destekli yatırımcılar JIC-VGI ve DBJ’nin yanı sıra bu turdaki diğer yeni yatırımcıların desteği, iSTOX dijital menkul kıymetler platformuna ve iş modelimize olan güvenin arttığını gösteriyor. Mevcut hissedarlar SGX, Tokai Tokyo ve Hanwha da ekleme yaptılar. Bu da iSTOX ile bir süredir ilgilenen yatırımcıların misyonumuza ve potansiyelimize güçlü bir şekilde inandıklarını gösteriyor.” idadesini kullandı.

Toplamda, Singapur merkezli uluslararası dijital menkul kıymetler iSTOX, Japonya, Kore ve Tayland’daki yatırımcılardan fon aldı.

theblockcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin