youtube
Algorand yakın zamanda ATH oluşturabilir, işte detaylar!
Algorand yakın zamanda ATH oluşturabilir, işte detaylar!

Algorand yakın zamanda ATH oluşturabilir, işte detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Merkezi olmayan kripto tokeni olan Algorand, fiyatın toparlanması için kilit desteğin üzerinde olmalıdır. Ayrıca ALGO’nun aşağıda gösterilen grafikte yeşil bölgeye dokunup altına inmesi durumunda fiyatı düşüşe geçebilir.

cryptolegions

Algorand, üzerinde çok çeşitli uygulamaların çalışmasına yardımcı olan merkezi olmayan, kendi kendini idame ettiren, blok zinciri tabanlı bir ağdır. Bunun gibi sistemler, gerçek dünyada uygulama başarısı için kritik öneme sahip olan ölçeklenebilir, güvenli ve verimlidir.

CoinMarketCap’e göre ALGO fiyatı, yazının yazıldığı sırada 24 saatlik işlem hacmi 265.521.075$ ile 1,86$’dan işlem görüyor.

Algorand fiyat analizi

Algorand’ın yukarı yönlü potansiyeli 1,9 dolarlık direnç seviyesi ile sınırlandırılmış görünüyor. ALGO, ancak bu fiyat noktası kesin olarak yukarıda kapatılırsa yükseliş trendine devam edebilir.

Algorand, volatilite tepkisinden etkilendi ve bundan etkilenen birkaç altcoinden birisi. Satış baskısındaki ani bir artışa yanıt olarak, yüksek performanslı Katman 1 tokeni, bugün için tüm kazanımlarını sildi. Bybt’in verilerine göre son dört saatte 36,8 milyon dolardan fazla uzun ve kısa pozisyon tasfiye edildi.

ALGO bu dönemde yaklaşık %7 düşerek gün içi en yüksek seviyesi 1,86 dolardan 1,81 dolara düştü. Son birkaç saatte görülen fiyat dalgalanmasına rağmen Algorand, istikrarlı desteğin üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

50 günlük hareketli ortalamaya göre bu kripto para birimi önemli bir destek bariyeri tarafından tutuluyor. Algorand 1,90$’lık direnç seviyesini kırarsa 2,54 dolara ulaşması mümkün olabilir. Bu iyimser bakış açısı, Algorand’ın 13 Eylül 2021’den bu yana günlük grafiğinde görülen üçgen modelin bir sonucudur.

1,76 dolarlık önemli destek seviyesinin kırılması Algorand’ın arkasındaki satış baskısını artıracaktır. Eğer 1,76 dolarda bulunan destek seviyesi kırılırsa 1,24 dolara kadar gerileyebilir.

coinquora


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin