Binance
featured
Binance

Yeni PEPE coin, BNB zincirinde piyasaya sürülecek: İşte PEPE(BEP20) hakkındaki detaylar!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BNB Chain üzerinde BEP20 olarak piyasaya sürülen PEPE, tokenomik yapısına programlanmış bir dizi benzersiz mekanizmaya sahip yeni bir meme coin. 2023’te büyük bir başarı elde eden orijinal PEPE token gibi BEP20 PEPE de tasarımını webcomic “Boy’s Club “dan alan aynı isimli yaramaz kurbağadan esinleniyor.

Nisan ayında Ethereum’da piyasaya sürülen orijinal tokenının piyasa değeri 5 Mayıs’ta 1 milyar doları aşarak bir dizi kurbağa temalı çaba da dâhil olmak üzere yeni bir meme coin dalgasına yol açtı. Sonraki meme coinlerden farklı olarak PEPE (BEP20), fiyat istikrarını desteklemek için tasarlanmış bir sendikasyon sistemi de dâhil olmak üzere programlanmış birkaç olağandışı özelliğe sahiptir.

BNB Chain meme coinin arkasındaki ekip de sadece bir meme coin ile yetinmiyor: Hepsi sevimli kurbağaya dayanan birden fazla PEPE projesi başlatmayı planlıyorlar. Yalnızca 2023 yılı için bu tür 13 lansman planlanmıştır.

Her bir meme projesi bağımsız olarak faaliyet gösterecek olsa da konsorsiyumu bir “Burn & Drop” sistemi yönetecek. Burn & Drop, bir tokenin yakılmasıyla diğerinin havaya bırakılmasını sağlayan türünün ilk örneği bir sistemdir.

Bir Burn & Drop başlatmak için iki tür token gereklidir. Örneğin, Token A’nın fiyatının 1 dolar ve meme coinin (BEP20) fiyatının da 1 dolar olduğu bir senaryo söz konusu olabilir. Bununla birlikte, Token A’nın fiyatı 0,8 dolara düşerse Token A sahipleri Token’larını Burn & Drop platformunda yakma seçeneğine sahip olacak ve otomatik olarak bir airdrop yoluyla PEPE (BEP20) alacak ve Token A’nın yakılmasıyla toplam arzı azalacaktır.

Tokenlar arasında Yak ve Bırak işlemini başlatarak arbitraj ve token içi ticaret için muhtemelen ticaret fırsatları sağlarken aşırı volatilite azaltılabilir. Bu mantık, altcoinin (BEP20) temel bir bileşenidir ve kullanıcıların doğrudan platform içinde etkileşimde bulunabileceği bir mantıktır.

PEPE

Buna ek olarak BEP20 token’ın kullanım alanını daha da genişletecek çok sayıda hizmet sunmayı planlamaktadır. Projeye olan ilgiyi daha da artırmak için BEP20 şu anda Twitter’da herkese açık bir airdrop kampanyası yürütüyor.

PEPEBEP20 hakkında detaylar

PEPE, Binance Akıllı Zincir üzerinde başlatılan ve BEP20 token biçimini alan bir projedir. Pepe Syndicate ve tokenin benzersiz “Burn&Drop” mekanizması, tokenin fiyat oynaklığını yönetmek için tasarlanmıştır. Bu bir fiyat istikrarı garantisi değil, fiyat dalgalanmalarını potansiyel olarak azaltacak bir mekanizmadır. Ayrıca, “Burn&Drop” sistemine katılan çeşitli projeler birbirleriyle iş birliği yaparak sağlam bir meme coinin Syndicate ağını teşvik etmektedir.

cryptopotato


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: