Binance
Pepe coin yeniden diğer meme coin'leri geride bırakıyor!
Pepe coin yeniden diğer meme coin'leri geride bırakıyor!
Binance

Pepe coin yeniden diğer meme coin’leri geride bırakıyor!

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Devam eden haftalık boğa koşusuyla ilişkilendirilebilecek olan kurbağa temalı meme coin PEPE, şu anda fiyatı 0,000001642 dolar olarak sabitleyerek %8 daha yükselmiş durumda. Mevcut fiyat hareketi sayesinde PEPE, bu hafta şimdiye kadar olan büyüme oranını %74,9 gibi devasa bir oranda artırmış gibi görünüyor.

PEPE 1D Chart

PEPE topluluk hareketi

PEPE şu anda abartılı reklamlarla büyüyen bir meme coin olarak gerçek potansiyeline ulaşıyor. Nisan ayından itibaren token’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte büyümesi, piyasa balinaları ve perakende yatırımcıların sürekli iyimserliği sayesinde radikal bir şekilde desteklenmiştir.

PEPE’nin başlangıç döneminde yakaladığı ralli, topluluğun üyeleriyle güçlü bağlar kurmasını sağlamıştır. Yatırımcılar, PEPE token’ın devamlılığı konusunda şüpheler yaşandığı bir dönemde, meme coin yeni büyüme trendlerinin yolunu çizmiştir.

Bu ay içerisinde PEPE, son birkaç gün boyunca istikrarlı bir yükseliş göstermiş ve olumlu bir görünüm sergilemiştir. Haziran ayı itibarıyla PEPE kayıplarını azaltmış ve %11 değer kazanmıştır.

PEPE, bu yıl diğer meme coinlere kıyasla oldukça iyi bir başlangıç yapmış olsa da, uzun vadede Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) gibi rakiplerini geride bırakacak kadar iddialı bir yol haritasına sahip değildir.

Diğer iki rakibiyle karşılaştırıldığında, PEPE’ye atfedilebilecek belirgin bir fayda bulunmamakta ve sadece bir hype ötesinde, uzun vadeli ilgi düzeyi, meme paranın ödeme platformlarına entegrasyonu gibi diğer gerçek dünya kullanım durumlarını gerektirebilir. Shiba Inu, test aşamasında beklenen Shibarium Layer 2 protokolünü geliştirip piyasaya sürdüğü için bu konuda takip edilmesi gereken bir meme parasıdır.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: