Ortak
Tron (TRX), bitcoini geride bıraktı!
Tron (TRX), Ethereum'u (ETH) geride bıraktı! Ancak geleceği parlak mı?
Binance

Tron (TRX), Ethereum’u (ETH) geride bıraktı! Ancak geleceği parlak mı?

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Elde edilen verilere göre, Tron (TRX), sosyal medya ilgisi açısından Ethereum’u (ETH) geride bıraktı. Tron’un anahtar kelimelerine olan ilgi, TRC20 ile ERC20 anahtar kelimeleri karşılaştırıldığında çok yüksekti.

Gelecekteki fırsatlar ve zorluklar

Ayrıca, Tron’a yönelik genel hissiyat da arttı. Bu, TRX’in kripto topluluğu tarafından olumlu bir şekilde karşılandığını göstermektedir. Tron’un yaşadığı iyimserliğin nedeni, balina davranışıyla ilgili olabilir. Son birkaç ayda büyük adreslerin TRX’e olan ilgisi önemli ölçüde arttı.

Balinaların TRX’e olan ilgisinin artması, fiyat artışı ile aynı zamana denk geldi ve bu nedenle TRX’in yukarı yönlü fiyat hareketlerinin arkasında bu faktör olabilir. Ancak, eğer TRX’i tutan önemli sayıda balina varsa, ağ daha merkezi hale gelebilir. Bu balinalar pozisyonlarını satmaya karar verirse, bireysel yatırımcılar gelecekteki fiyat dalgalanmalarına karşı daha savunmasız hale gelebilir.

Yazım sırasında, TRX’in fiyat oynaklığı azalmıştı, bu da perakende yatırımcıların yakın gelecekte daha güvenli olabileceğini düşündürüyor. Ancak, geçtiğimiz haftalarda TRX hacmindeki düşüş, gelecekte TRX için bir fiyat düzeltmesinin mümkün olabileceğine işaret ediyor.

Tron ağındaki aktif geliştiricilerin sayısı son 30 gün içinde %50 azaldı ve bu da protokolün geliştirme aktivitesinde keskin bir düşüşe işaret ediyor. Bu da protokolün gelecekte yükseltilmesi veya güncellenmesi gerektiğini gösterebilir ve rekabet etmesini zorlaştırabilir.

Ayrıca aynı zaman diliminde Tron ağındaki günlük aktivite %12 azaldı. Bu, ağın benimsenmesinde ve kullanımında yavaşlama sinyali verebilir ve Tron yatırımcılarını endişelendirebilir.

bitcoinworld


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: