featured

MultiversX Labs, önemli AI avatarı için xPortal’ı duyurdu

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – MultiversX Labs, dijital finansı, AI avatarlarını, sohbeti, Web3 ve Metaverse deneyimlerini herkes için yeniden tasarlayan ilk Süper Uygulama olan xPortal’ı piyasaya sürdü.

Önde gelen teknoloji şirketi MultiversX Labs, dijital finansın ve Metaverse’in evriminde çok önemli bir gelişmeyi duyuruyor: dijital dünyayı deneyimleme biçimimize yeni bir bakış açısı sunan xPortal Süper Uygulamasının lansmanı.

xPortal Süper Uygulaması yeniliği, uçtan uca şifreli mesajlaşma ve AI avatarları gibi sosyal özelliklerle birlikte dijital finans, para ve kriptoyu sorunsuz bir şekilde entegre etmek için tasarlanmış inanılmaz özelliklere sahip paketini Web3 uygulamaları ve Metaverse deneyimleri için bir portal ile ilk kez sunuyor.. Gerçek bir Süper Uygulama olmakla birlikte, xPortal basitlik, kullanım kolaylığı ve güzel bir kullanıcı deneyimi örneğidir.

Yalnızca birkaç dokunuşla veya basit bir mesaj göndererek kolayca para, kripto ve NFT gönderip alabilir, ödeme yapabilir, banka kartı kullanabilir, yatırımları takip edebilir ve finans, kripto ve NFT ekosistemlerini keşfedebilirsiniz.

Mesele sadece rakamlardan ibaret değil: xPortal ile güvenli ve özel bir ortamda harika AI avatarları oluşturarak ve arkadaşlarınızla etkileşim ve mesajlaşmayı etkinleştirerek kişiselleştirebilir ve yeni deneyimlerin kilidini açabilirsiniz. 

MultiversX Labs CEO’su Beniamin Mincu

xPortal Süper Uygulaması, fiziksel ve metaverse dünyasına yayılan yeni bir dijital finansal sistemin omurgasını oluşturma misyonumuzda önemli bir adımdır. Amacımız, nerede olurlarsa olsunlar veya geçmişleri ne olursa olsun herkesin, hedeflerine ulaşmalarına ve hayatlarını en iyi şekilde yaşamalarına yardımcı olabilecek güvenli ve verimli finansal hizmetlere kolayca erişebilmesidir. Bütün bunlar bugün kullanılabilir hale geliyor.” 

xPortal Süper Uygulaması ayrıca çok çeşitli uygulamalara ve metaverse deneyimlerine açılan bir kapıdır. Parmaklarınızın ucundaki dijital bir App Store ile en yeni ve en harika Web3 uygulamalarını keşfedebilir, her biri kendine özgü ve heyecan verici avantajlara ve deneyimlere sahip yeni Metaverse etkinliklerini ve dünyalarını ziyaret edebilirsiniz.

MultiversX Labs Ürün Başkanı Sergiu Biris,

“xPortal’ın Web3 ve Metaverse’i dünyadaki herhangi bir akıllı telefon kullanıcısı için erişilebilir kılma yeteneği, tamamen erişilebilir dijital deneyimler etrafındaki tüm konuşmayı uzak bir gelecek vizyonundan bugünün gerçekliğine kaydırıyor.”

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre içinde 1,1 milyondan fazla kullanıcı kazanan ve ilk kez geçen Kasım ayında Paris’te xDay’de tanıtılan ilk iterasyonu üzerine inşa edilen xPortal’ın misyonu, 1 milyar kullanıcıyı yeni bir dizi eğlenceli ve kullanışlı hizmet, deneyim ve uygulamaları, dijital finansı, Web3’ü ve Metaverse’yi herkes tarafından her yerde erişilebilir ve kullanımı kolay hale getirir.

https://xportal.com


(Sponsorlu makale) Sorumluluk reddi: Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir. Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin