Binance, öğrenciler için NFT kursu başlatıyor: Katılım ücretsiz…

Binance, öğrenciler için NFT kursu başlatıyor: Katılım ücretsiz…

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – NFT alanında gelişimlerin devam etmesiyle birlikte şirketlerden destekleyici çözümler geliyor. Her ne kadar ayı piyasasında NFT pazarı düşüş gösterse de bilinçli bireylerin yetişmesi adına ciddi adımlar atılıyor.

Yeni bir endüstri olması nedeniyle eğitim sisteminde fazla yer bulamayan NFT’ler dünya genelinde yaygınlaşıyor. Özel eğitim ve NFT kursu ile süreç daha hızlı hale getirilmek isteniyor. Bunun için son adım lider borsa Binance’dan geldi.

Kripto para borsası, öğrencilere büyük bir imkan sağlayarak NFT kursu başladığını duyurdu. Üstelik ücretsiz bir şekilde tüm öğrenciler bu kurstan faydalanabilecek. Binance, 17 Kasım Perşembe günü paylaştığı duyuru ile beraber öğrencileri heyecanlandıracak bir projeye imza attı. Bu sayede daha bilgili ve bilinçli NFT oluşturan, geliştiren kişiler görebiliriz.

NFT kursu ücretsiz bir şekilde başlıyor

Kripto borsasının kendine ait Binance Academy tarafından eğitim gerçekleşiyor. Bu platform aracılığıyla milyonlarca kişinin erişebileceği Blockchain, kripto, Metaverse ve Web3 hakkında ücretsiz çevrimiçi kurslar yer alacak. NFT kursu aslında belli bir alanda sınırlı değil.

Binance Academy’nin açıkladığına göre Blockchain, Web3 ve Metaverse gibi alanlarda da birtakım eğitimler verilecek. Bu da kullanıcıların tam donanımlı olmasını sağlayacak.

Altı modülden oluşan başlangıç kursu, kripto, Blockchain, merkezi sistem, Metaverse, kripto ticareti ve yatırım stratejilerinin temellerini oluşturacak. Başarıyla tamamlanması, misli olmayan bir belirteç (NFT) sertifikası ile ödüllendirilecektir.

‘Blockchain Fundamentals’ adlı açılış kursunun, gelecekte orta ve ileri seviyelerin yanı sıra Blockchain ve kripto alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler için profesyonel sertifikaları verilmesi de planlanıyor.

finbold


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin