featured

Binance CEO’su “CZ”; Kripto piyasası için kurtarma fonunu duyurdu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, FTX krizi kripto pazarını sarsarken bir endüstri kurtarma fonu oluşturduğunu duyurdu. Binance’in kurtarma fonu, likidite krizinden etkilenen uzun vadeli başarılı projelere yardımcı olacak. Kripto platformları, piyasa kurtarma fonu için yeterliliklerini kontrol etmek için Binance Labs ile iletişime geçebilir.

Ayrıca Binance CEO’su diğer firmalardan kurtarma fonuna ortak yatırım yapmalarını ve piyasanın toparlanmasına yardımcı olmalarını istedi.

Kripto piyasası, FTX krizinden sonra düşüşle karşı karşıya kaldı. Önceki Terra Luna krizinin de etkisiyle kriz diğer varlıklara da yayıldı.  Kripto pazarındaki yavaşlamanın bir sonucu olarak, Binance CEO’su “CZ” 14 Kasım’da bir tweet’te bir endüstri kurtarma fonu duyurdu ve diğer yatırımcıları ortak yatırım yapmaya çağırdı.

Tron’un kurucusu Justin Sun, Binance CEO’sunun piyasayı kurtarma girişimini destekledi. Celsius’un en büyük yatırımcısı Simon Dixon dahil olmak üzere diğer kuruluşlar fona katılmak istiyor.

Twitter kullanıcısı Crypto King, FTX’in güçlü ancak bir likidite krizinde olup olmadığını yöneltti. Binance CEO’su şu yanıtı verdi:

“Yalancılar veya dolandırıcılık asla güçlü projeler olarak nitelendirilemez. Bu, ekosistemdeki diğer projeler için.”

Gbextr

Ekim ayında Binance Pool, Bitcoin madencileriyle mücadele etmek için bir borç verme tesisi şeklinde 500 milyon dolar açıkladı. Kripto madencileri, kripto fiyatlarının ardından ciddi bir finansal krizle karşı karşıya kaldı ve BTC fiyatı en yüksek fiyatının %75 altına geriledi. ,

Kripto piyasası iyileşiyor

Binance’in BNB token fiyatı haberlerde %4’ün üzerine çıktı. BNB tokeni şu anda 280 dolardan işlem görüyor. Bitcoin ve Ethereum fiyatları da büyük ölçüde toparlandı. Bitcoin (BTC) fiyatı bir saatte %6’nın üzerinde yükseldi ve şu anda 16.789 dolardan işlem görürken Ethereum fiyatı 1.253 dolara yükseldi.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin