youtube
Sıfır komisyonlu Quantfury uygulaması Türk kullanıcılara kapılarını açıyor!
Sıfır komisyonlu Quantfury uygulaması Türk kullanıcılara kapılarını açıyor!

Sıfır komisyonlu Quantfury uygulaması Türk kullanıcılara kapılarını açıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sıfır Komisyon ile Kripto Para, Forex, Borsa ve Emtia İşlemleri Yapmanızı Sağlayan Quantfury Uygulaması Artık Tamamen Türkçe!

İnsanların cep telefonları ile kolayca Kripto Para, Altın/Gümüş/Petrol gibi emtialar, döviz kuru pariteleri ve yabancı hisseler üzerinden işlem yapmalarını sağlayan Quantfury, uygulamalarına yaptığı yeni güncelleme ile artık tamamen Türkçe bir arayüze sahip. Türkçe dil desteği ile birlikte firma resmi olarak Türkiye pazarına da giriş yapıyor. 

Kanada, Bahamalar ve Doğu Avrupa’da ofisleri bulunan Finansal Teknoloji firması Quantfury, bugün Dünya’da aylık olarak 15 milyar dolara yakın işlem hacmine aracılık ediyor. İnsanların tek tık ile pek çok piyasada hem long hem de short işlem açmalarını sağlamak için geliştirdikleri kolay kullanımlı mobil uygulama bugün Rusya, Latin Amerika, Avrupa Ülkeleri ve Uzak Doğu’da popüler bir şekilde kullanılıyor. Uygulamada tüm işlemler sıfır komisyon ile gerçekleşiyor, firmanın bunu nasıl sağladığını sorduğumuzda kullanıcılarının trade işlemlerinden elde ettikleri verinin analizi ile kendileri de işlem yaparak bunu mümkün kıldıklarını söylüyorlar. 

Türkiye’de kripto paralara olan merakın giderek artmasını potansiyel olarak gören firma uygulamalarına Türkçe desteği getirerek yerli yatırımcıların beğenisine sunuyor. Uygulamayı indirdikten sonra hızlı bir şekilde hesap açmak mümkün. Quantfury uygulamasında giriş ve çıkışlar kripto para ile gerçekleştiriliyor. BTC, ETH, USDT ve DASH gibi kripto paralar ile uygulamaya sermayenizi aktarıp anında işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indiren kullanıcılar oluşturdukları davet kodu ile arkadaşlarına da uygulamayı önererek her yeni üye için $15 ila $250 arası bir ödül kazanıyorlar. Ödüller BTC ya da ETH gibi bir kripto para ya da ABD Borsalarından hisse olarak verilebiliyor. Toplamda $750’lik ödüle kadar toplama imkanı bulunuyor. Ödülleri alabilmek için uygulamaya minimum $100 bakiye yüklenmesi gerekiyor, 30 gün sonra ise ödüllerin tamamını çekmek mümkün. 

Uygulamayı ücretsiz olarak Apple App Store ve Google Play Store’dan indirmek mümkün.

Quantfury Uygulamasını İndirmek İçin: https://onelink.to/quantfury-tr

cryptolegions

Quantfury Websitesi: https://quantfury.com/tr/


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin