youtube
Bir yıl boyunca 14 günde bir Shiba alan yatırımcının parasına bakın ne oldu?

Shiba kayıp yaşasa da yeni sahipler bulmayı başarıyor: İşte 1 aylık veri…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Piyasanın önemli iki meme coini düşüşten kaçamadı. En bilinen iki varlık Shiba ve Doge, günlük ve haftalık olarak kayıpları önemli ölçüde gördü. Ancak düne göre biraz daha toparlanma emaresi yaşadı. Geçtiğimiz senenin sonlarında her iki kripto para piyasanın en değerli 10 varlığı olarak biliniyordu. Şimdi ise biri 11. sırada, diğeri ise 15. sırada yer alıyor.

Kripto para piyasasının tamamı bu hafta düşüş eğilimine girmesiyle, tüm büyük varlıklar kırmızıda işlem görüyor, bazılarına, özellikle de Shiba Inu’ya (SHIB) olan ilgi azalmadı. Hatta kazançları kaybetmesine karşın ilgi arttı.

10 Mayıs’ta edinilen CoinMarketCap verilerine göre, geçen ay boyunca, köpek meme 10 Nisan’da 1.131.043 token sahibine sahipken, 10 Mayıs itibarıyla 1.146.848’e ulaştı ve 15.805 adres artış gösterdi.

Ortalama olarak, her hafta 3.951’den fazla yeni token sahibi Shiba Inu’ya geçti. Günde bu sayı yaklaşık olarak 527’ye denk geldi.

SHIB sahiplerinin toplam sayısındaki artış, fiyata anında yansımasa da, zaman içinde ona olan ilgideki artışı gösteriyor.

Diğer alanlarda SHIB kayıpları

Shiba’nın fiyat ve piyasa değeri, genel düşüş piyasası hissi ile birlikte son günlerde daha da yoğunlaşan önemli düşüşler kaydetti.

Spesifik olarak, 10 Mayıs’taki toplam piyasa değeri 9.06 milyar dolar olarak kayıtlara geçti. 10 Nisan’daki 13.47 milyar dolara kıyasla 4.41 milyar dolar veya %32.74 kayıp oluştu.

Şu anda Shiba Inu, son 24 saatte %3.41 ve önceki yedi gün içinde %19.99 düşüşle 0.00001674$’dan işlem görüyor. Yılbaşından bu yana ise, Shiba hala büyük ölçüde kırmızıda işlem görüyor.

finbold


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin