Ran Neu-Ner: “Bitcoin henüz dibe vurmadı ve Bitcoin almak için iyi bir zaman!”

Ran Neu-Ner: "Bitcoin henüz dibe vurmadı!"
Ran Neu-Ner: "Bitcoin henüz dibe vurmadı!"

Bitcoin’in erken yatırımcılarından biri olan Ran Neu-Ner Bitcoin fiyatının daha da düşebileceğini belirtiyor. Ayrıca Neu-Ner’e göre Bitcoin henüz dibe vurmadı. Ayrıca Neu-Ner, Bitcoin’in uzun vadeli değerine inanıyorsanız, Bitcoin satın almak veya tutmak için hala iyi bir zaman olduğunu söylüyor.

Ran Neu-Ner: “Bitcoin henüz dibe vurmadı!”

Neu-Ner konuya yönelik şunları söyledi:

Bitcoin için sıradaki seviye 6.250 dolar. Bitcoin fiyatının bu seviyenin altında kalması halinde 5.900 doları test etmesini bekleyebiliriz.

Neu-Ner yatırımcıların izleyeceği önemli bir seviyenin 5.000 dolar olduğunu ifade ediyor. OnChain Capital’in kurucusu olan Neu-Ner, açıklamalarına şu sözlerle devam ediyor:

Madencilerin dikkat ettiği ve “Para gerçekten tutmaya değer mi?” dediği nokta işte burası. Yaklaşık 5.000 dolardan eğer bir dönüş yapmazsak o zaman madencilikte çok farklı bir oyun görebiliriz.

Bitcoin son iki ay içerisindeki en düşük seviyesini de gördü

Bitcoin fiyatı Pazar günü yalnızca bir saat içerisinde 500 dolarlık bir düşüş yaşayarak 6.700 doların altına kadar düştü. Bitcoin bu şekilde son iki ay içerisindeki en düşük seviyesini de görmüş oldu. CoinDesk’in Bitcoin Fiyat Endeksi’ne göre dünyadaki en büyük kripto para birimi olan Bitcoin bugün 6.647 dolar seviyesine kadar geriledi. Bu seviyeler lider kripto para biriminin 10 Nisan’dan bu yana gördüğü en düşük seviyeler.

Hafta sonu, Güney Kore’deki bir borsaya saldırı düzenlendiği açıklandı. Neu-Ner ise kripto para piyasasının emekleme döneminde olduğunu ve bu tarz şeylerin beklendiğini belirtiyor. Neu-Ner ayrıca uzun vadede Blockchain teknolojisine inananların artık Bitcoin satın almaları için iyi bir zamanda olduklarını söylüyor.

Bitcoin’in erken yatırımcısı: “Bitcoin satın almak için iyi bir zaman!”

Neu-Ner açıklamalarının devamında şunları söyledi:

Bitcoin 20, 30, 40 ya da 50.000’e gidebilir. O zaman 5’ten mi 6’dan mı aldığınızı umursamazsınız. Hızlı geri dönüş arayan günlük yatırımcılar diğer sektörlerde daha iyi şans bulabilir.

Ne olursa olsun Bitcoin’in erken yatırımcısı, Bitcoin’in uzun vadeli değerine inanıyorsanız, Bitcoin satın almak veya tutmak için hala iyi bir zaman olduğunu söylüyor. Bitcoin yazım sırasında %6 oranında düşüşle 6.460 dolardan işlem görüyor. Lider kripto paranın piyasa değeri şu anda 110 milyar dolar.

Finance.yahoo

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance