Binance
featured
Binance

NFT Dünyasının büyük buluşması için geri sayım başladı NFT Summit İstanbul 28 – 29 Mayıs’ta kapılarını açıyor

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

(Sponsorlu makale) Sorumluluk reddi: Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir. İçerikte geçen bilgiler kripto sinyal sitesine aittir. Türkiye’nin ve bölgenin kapsamlı ilk ve en büyük etkinliğ NFT Summit İstanbul 2022, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 28 – 29 Mayıs’ta kapılarını açıyor. NFT alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte, en güncel çalışmalar mercek altına alınırken, 50 NFT sanatçısı, NFT Summit İstanbul için özel olarak tasarladıkları eserlerini katılımcıların ve ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Dünyada büyük ses getiren NFT’ler, Türkiye’de de büyük ilgiyle karşılanıyor. Türkiye’nin ve bölgenin kapsamlı ilk ve en büyük etkinliği NFT Summit İstanbul 28– 29 Mayıs’ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda kapılarını açıyor. 

Yüksek profilli teknoloji uzmanları ve şirketlerinin gündemindeki en önemli konuların, çeşitli oturum ve panel etkinliklerinde uzman isimler tarafından ele alınacağı etkinlikte, temel odak noktaları, Dijital Sanatlar ve NFT, WEB 3.0, Metaverse ve Tasarım, Blockchain, DEFI–CEX/DEX, Akıllı Kontratlar, işin ekonomisi, yasal haklar ve yatırımlar olacak.

Uzman isimler, en trend konuları mercek altına alıyor 

Etkinlikte, Cross-chain ve blockchain’den bağımsız olarak kurulan ilk NFT platformu NFTrade’in CEO’su Ori Levi, ConsenSys Software Üst Strateji Yöneticisi (Chief Strategy Officer) Simon Morris, Istanbul Blockchain Women Başkanı Ebru Güven, Kripto dünyasında müzik, sanat ve kültür topluluğu yaratmayı amaçlayan NFT koleksiyonu Chipstock69’ers kurucu ortağı da olan multidisipliner sanatçı Can Bonomo, Mercan Dede, Cüneyt Özdemir gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak. 

Ayrıca, Humbl CEO’su Brian Foote, BoomHits CEO’su Jon Hook, Antenna NFT Kurucusu Katya Vinnikova, Bunch CEO’su Selçuk Atlı, Coniun.io Kurucu Ortağı Okan Uçkun, lucify.io Kurucu Ortağı Doruk Eker, Firefly Üst Analitik Yöneticisi (Chief Analytics Officer) Dr. Taylan Yıldız ve Inflow Network Kurucu Ortağı Afşin Avcı NFT Summit İstanbul’un uluslararası isimlerinden bazıları.

Dünyanın dört bir yanında 50 NFT sanatçısı, eserlerini sergileyecek

Detaylı Bilgi: Feveran İletişim / Elif Nur Bilgiç / 0538 526 02 75 /ebilgic@feveran.com.tr

Web sitesi: https://www.nftsummit.ist/

NFT Summit İstanbul

Dünyanın dört bir yanından 50 NFT sanatçısı, Türk sanatçılarla birlikte NFT Summit İstanbul için Todays Art ve Decol ve iş birliğinde özel bir küratörlükle bir araya gelerek eserlerini sergileyecek. Katılımcılar, iki gün boyunca  sanatçıların etkinlik için özel tasarladıkları eserleri görebilecek, sanatçılarla tanışabilecek ve beğendikleri eserleri satın alabilecek.

NFT Summit İstanbul kapsamında düzenlenen atölye çalışmaları, buluşmalar ve sosyal aktivitelerle katılımcılar ve ziyaretçiler bir araya gelerek networklerini genişletme fırsatı da yakalayacak.

En güncel kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!

(Sponsorlu makale) Sorumluluk reddi: Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir. Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: