Binance
Hotbit, küreselleşme stratejiyle birlikte Türkiye pazarını güçlendirip geliştirmeye devam ediyor
Hotbit, küreselleşme stratejiyle birlikte Türkiye pazarını güçlendirip geliştirmeye devam ediyor
Binance

Hotbit, küreselleşme stratejiyle birlikte Türkiye pazarını güçlendirip geliştirmeye devam ediyor

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Hotbit, Türkiye’nin tanınmış üniversitelerinin blockchain topluluklarıyla birlikte işbirlikleri gerçekleştiriyor. Bu işbirlikleri kapsamında Gazi Üniversitesi Blockchain topluluğu ile Boğaziçi Blockchain Networking Day’e katılım sağladı. NFT İstanbul 2022 ve Sabancı Üniversitesi Blockchain & Beyond Zirvesi’ne katıldı. Aynı zamanda Selçuk Üniversitesi Blockchain topluluğu ile Coffe Airdrop etkinliği adı altında bir etkinlik düzenleyerek kripto severler ile bir araya geldi. Değişim platformu ve kripto alanında 7 milyon kullanıcısıyla global bir borsa olan Hotbit, böylece uluslararası alanda da gelişim göstermeye devam ederken son zamanlarda adını sık sık Türkiye pazarında duyuruyor.

Boğaziçi Blockchain Networking Day

 

Hotbit, Türkiye’deki kripto ekosistemini adeta bir araya getiren bu etkinliği, Gazi Üniversitesi Blockchain topluluğu ile yapmış olduğu iş birliği ile yakından takip etme fırsatı buldu. Birbirinden değerli birçok katılımcı ve topluluğun yer aldığı bu etkinliğe dolaylı yoldan katılıp ve destek veren Hotbit, daha sonra küresel stratejik yapısı, Türkiye pazarındaki devamlı gelişimi ve Türkiye’nin kripto alanında gelişmesine katkı sağlayan vizyonuyla bu ekosisteme doğrudan katılıp deneyimleme stratejisine geçmiştir.

Blockchain & Beyond Zirvesi 2022

Blockchain & Beyond Zirvesi, Sabancı Üniversitesi Blockchain ve Finans Kulübünün ev sahipliğiyle gerçekleştirildi.  Hotbit, etkinlikle birlikte kripto alanına ilgi duyan kişilerin kripto pazarını daha iyi anlamasına yardımcı olmayı ve kripto alanında olmayan kişilerin deneyimden faydalanabilmesini umuyor.

Sabancı Üniversitesi Blockchain ve Finans Kulübü üyeleri kripto-dijital hafta sonu yaratmaya çalıştı. Zirvede simülatörler, oyun kabinleri ve VR gözlükleri gibi unsurlarla keyifli bir etkinlik gerçekleştirildi. Ayrıca ev sahibi topluluk, katılımcıların blockchain ayrıcalıklarının hissedebilmeleri için samimi bir ortam sağlamak için çaba sarf ettiler. Konferans ücretsiz ve başta üniversite öğrencileri olmak üzere herkese açık olarak gerçekleştirildi. Hotbit, etkinliğe katılan gençlerin gelecekte kripto pazarında önemli yetenekler haline gelmesini umarak, öğrencilerin coşkusu ve kripto pazarının gelişimi için Blockchain & Beyond Zirvesi’nin önemli sponsorlarından biri oldu.

NFT İstanbul 2022

Web 3.0 teknolojileri ile birlikte dünya hızla değişmeye devam ediyor.  NFT artık gündem ve trendin belirleyicisi haline geldi. Geleceğin şekillendiği bu günlerde geleceğe bağlanmak bir zorunluluk haline geldi. Dünyanın merkezi ve kıtalarının birleştiği yer olan İstanbul’da uzmanlar, teknoloji geliştiriciler ve dijital sanatçılar bir araya geliyor.

NFT İstanbul 2022 konferansı çok sayıda sanatçı, kripto piyasasından katılımcılar ve sanatseverler arasında samimi bir iletişimle gerçekleştirildi. NFT mevcut piyasa değeri küçük olsa da gelişmeye ve sektörde aktif hale gelmeye devam ediyor. Böylece daha fazla insanın dikkatini çekiyor ve NFT alanına ilgi ve giriş artıyor. NFT’nin uygulama senaryoları çok kapsamlıdır ve bunlar arasında temel olarak oyun malzemeleri, kripto çizimleri vb. bulunur. NFT’nin benzersizliği ve kıtlığı, blockchaindeki varlıkların sahipliğini elde etmek için çok uygun hale getirir. Şu anda Adidas, Gucci ve Prada gibi birçok tanınmış marka NFT pazarına girdi. Buna ek olarak giderek daha fazla sanatçı sanat eserlerini satmak için NFT dünyasına giriyor.

Coffee Airdrop Konya

Selçuk Üniversitesi Blockchain topluluğunun ev sahipliğiyle Konya’da tüm kripto severlerin bir araya geldiği samimi ve sıcak bir ortam kuruldu. Hotbit sponsorluğun da katılımcılara kahve ikramı sunulan bu etkinlikte, blockchain alanında hem eğitici hem de keyifli bir anlar yaşayan katılımcılar birbirlerine deneyimlerini aktarma fırsatı buldu. Bu alana ilgili ve tutkulu insanların bir araya gelmesine katkı sağlayarak gelişime ve etkileşime önem veren Hotbit kripto ekosisteminin büyümesine katkı sağlamaya devam edecektir.

Küresel bir kripto para ticaret platformu olan Hotbit, daha fazla insanın kendi kripto varlık hesaplarını oluşturmasına, merkezi olmayan bir yaşamın keyfini çıkarmasına, kripto pazarının cazibesini hissetmesine ve kripto pazarının küresel gelişimine yardımcı olmasına yardımcı olmak için küresel stratejiye bağlı kalacaktır.

Hotbit Resmi Bağlantıları:

Buradan kayıt olun: https://www.hotbit.io/register?ref=716419

Twitter: https://twitter.com/Hotbit_news

Telegram küresel grubu: https://t.me/Hotbit_English

Telegram Türkiye grubu: https://t.me/Hotbit_Turkey

Hotbit Turkiye Üniversite Blockchain: https://t.me/Hotbit_TRUB

Instagram: https://www.instagram.com/hotbit_official

Tiktok: https://www.tiktok.com/@hotbit_official

Reddit: https://www.reddit.com/r/Hotbit_Official/

İş & İşbirliği İletişim: https://t.me/CyrusYYF


Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  


 

Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: