Bu hafta yakından takip edilmesi gereken 5 kripto para birimi!
Bu hafta yakından takip edilmesi gereken 5 kripto para birimi!

Bu hafta yakından takip edilmesi gereken 5 kripto para birimi!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Amerika Birleşik Devletleri’ndeki First Republic Bank’ın son başarısızlığı, küresel finansal sistemin istikrarıyla ilgili endişeleri yeniden canlandırdı. Bu büyük gelişme, özellikle ABD Merkez Bankası’nın faiz oranlarını düşürmeye yönelik bir tutum takınma olasılığı üzerine, piyasa güvenini ciddi şekilde etkiledi. Sonuç olarak, yatırımcılar gerildi ve ekonomik analistler durumu dikkatle izliyorlar.

Yatırımcılar, Silicon Valley Bank, Signature Bank ve First Republic Bank’ın çöküşünün ardından Fed’in faiz oranlarını %5,25’e yükseltmesini bekliyordu. Haberin açıklanmasıyla birlikte yatırımcılar daha temkinli bir tutum sergiledi.

CoinGecko tarafından bildirildiği üzere dünden beri kripto para piyasası %1 düştü. Bitcoin ve Ethereum’un her ikisi de küçük bir miktar değer kaybetmiş olsa da, altcoin piyasası üzerindeki etkisi çok daha büyük oldu.

Bu Hafta İzlenecek En İyi 5 Kripto Para

PEPE

Bu hafta izlenecek en iyi 5 kripto para birimi arasında PEPE de yer alıyor. DOGE ve SHIB gibi, PEPE de ilk olarak 2005’te ortaya çıkan bir mem’e dayanıyor. Token, son 24 saatte %24 artarak keskin bir şekilde yükseldi.

Token, kısa ve orta vadede faydalı olacak olan yatırımcı ilgisinde hâlâ güçlü bir artış yaşıyor.

RNDR

RNDR, bu haftaki piyasa ortamında darbe almasına rağmen hâlâ harika bir satın alma olarak görülüyor. En son kripto piyasa verileri, token’in geçen haftadan bu yana %19 arttığını gösteriyor. Boğaların yanında yer alan son zincir üstü gelişmelerle, token’in yatırımcı portföylerindeki konumu güvenli.

Ayılar şu anda 2,1 doları kırmaya çalışıyor. Yatırımcılar daha sonra bu destek seviyesini savunmalı çünkü bu fiyat noktasındaki düşüş eğilimi uzun vadede RNDR’yi 1,574 dolara sürükleyebilir.

CSPR

L1 blok zinciri Casper Network’ün yönetişim tokeni CSPR, piyasa düşerken fiyatta hafif bir düşüş yaşadı. CoinGecko verilerine göre, token haftalık zaman diliminde %19 arttı. CSPR’nin geleceği, ağın ne olması gerektiğine dair net bir vizyonla güvence altına alınmıştır.

CSPR boğaları, fiyatı 0,05782 doların üzerinde sabitlemeye çalışıyor. Bu girişim başarılı olursa, CSPR’nin 0,06371 dolara kadar yolu açık olabilir. Bununla birlikte, bu seviyedeki düşüş eğilimi, tokeni orta ve uzun vadede 0,04355 dolara geri getirebilir.

INJ

INJ, piyasa hafifçe düştüğü için bu hafta en çok kazananlardan biri oldu. CoinGecko verilerine göre, token geçen haftadan bu yana %10 arttı ve en çok kazananlar listesinde ilk dörde girdi. Bu yükselişe, Binance’in Injective için kurumsal borç vermeyi sağlaması ve platformda yeni bir olası yatırımcılar grubu açması neden oldu.

Token, bu fiyat noktasında dengelenmeden önce orta ve uzun vadede 6,904 dolara düşebilir. Eğer durum buysa, yatırımcılar kısa ve orta vadede INJ’nin fiyat hareketlerini izlemelidir.

XRD

XRD, piyasayı yakından takip ediyor. Bitcoin ile güçlü bir korelasyona sahip olan token, şu anda günlük zaman diliminde yaklaşık %3 düştü. Radix’in Consensus 2023 ile ses getirmesiyle, daha fazla yatırımcının platforma katılması bekleniyor.

XRD, boğaların sıçraması için güçlü bir destek seviyesi sunan 0,0942 dolara doğru ilerliyor. Bu seviyede düşüş eğilimi durdurulursa, 0,131 dolara giden yol açıktır.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin