Stellar fiyat tahmini: Kısa vadeli dalgalanmaların ortasında uzun vadeli yükseliş mümkün mü?
Stellar fiyat tahmini: Kısa vadeli dalgalanmaların ortasında uzun vadeli yükseliş mümkün mü?

Stellar fiyat tahmini: Kısa vadeli dalgalanmaların ortasında uzun vadeli yükseliş mümkün mü?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Stellar XLM, düşüş eğilimlerinin ortasında mütevazı bir fiyat artışı yaşayarak piyasa duyarlılığına meydan okuyor.

Uzman analizine göre Stellar, 0,05 ila 0,07 dolar arasında önemli bir destek bölgesi bulabilir.

Kısa vadeli düşüş görünümlerine rağmen, uzun vadeli beklentiler 4 dolara doğru olası bir ralliye işaret ediyor.

Stellar fiyatı kayda değer %2’lik bir artışla Pazartesi günü New York seansının erken saatlerinde 0,118 dolar civarında işlem gördü. Bu, geçen hafta yaşanan düşüşün ardından geldi ancak Circle USDC ve BlackRock gibi kurumsal yatırımcılar Stellar’ı desteklemeye devam ediyor.

Tanınmış bir dijital varlık analisti olan Nick, XLM’nin önünde karmaşık bir yol olacağını öngörüyor. Fiyatın potansiyel olarak 200 DMA’nın altına düşmeden önce 50 günlük hareketli ortalamayı yeniden test edebileceğini tahmin ediyor.

Kısa vadeli oynaklığa rağmen uzmanlar bir iyimserlik parıltısı görüyor. Nick’e göre düşüş eğilimi sonsuza kadar sürmeyecek; Stellar’ın fiyatı 0,05 ile 0,07 dolar arasında önemli bir destek bulabilir. Uzun vadeli tahminler, talep ve arz dinamiklerine bağlı olarak fiyatın 4 dolar seviyesine doğru yükseleceğini bile gösteriyor.

Merkezi olmayan finans çekiş kazandıkça, Stellar’ın mimari sağlamlığı ve kurumsal desteğinin onu yeni bir üstel büyüme çağına sokması muhtemeldir.

cryptonewsland


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin