Shibburn platformu açıkladı: SHIB yakımları token fiyatını neden yükseltmiyor?
Shibburn platformu açıkladı: SHIB yakımları token fiyatını neden yükseltmiyor?

Shibburn platformu açıkladı: SHIB yakımları token fiyatını neden yükseltmiyor?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Shibburn platformu, Shiba Inu’nun yakılmasıyla ilgili ayrıntıları toplayan ve bunları web sitesinde paylaşan bir platformdur. Son zamanlarda SHIB topluluğu içinde birçok kişi tarafından dile getirilen bir soruyu yanıtlamak için bir tweet yayınladı: “Devasa ve düzenli token yakımlarına rağmen SHIB fiyatı neden yükselmiyor?”

Shibburn’un Twitter hesabı, SHIB yanıkları ve fiyatıyla ilgili “bazı yanılgıları” ele aldı ve bunun sadece Shiba Inu için değil diğer kripto para birimleri için de geçerli olduğunu vurguladı. İzleyicilere, ne kadar büyük olurlarsa olsunlar tek başına yakılan tokenların, büyük token alımlarıyla desteklenmediği sürece fiyat üzerinde neredeyse hiçbir önemli etki yapamayacağını tweetledi. Shibburn, SHIB topluluğundaki meraklıların haftalık 10 milyar SHIB kaldırabilse bile, bunun fiyat üzerinde gözle görülür bir etkisinin olmayacağını, her gün daha da büyük miktarların satın alındığında ve fiyatların sürdürüldüğünü belirtti.

Shibburn tarafından bahsedilen yanıkların yanı sıra token fiyatlarını etkileyen başka nedenler de var. Tweet, bir token arzının %90’a kadarının yakımlarla kaldırılabileceğini belirtiyordu. Shibburn, takipçilerine arz ve talebin her zaman fiyatı yukarı doğru hareket ettiren en önemli faktörler olduğunu hatırlattı.

İlk 100 hesapta 400 trilyon SHIB var

İlk 100 hesapta 400 trilyon SHIB bulunmaktadır. Ayrıca, şu anda dolaşımdaki arzın yaklaşık 400 trilyon Shiba Inu paranın çoğunlukla merkezi kripto ticaret platformlarına ait olan ilk 400 cüzdan tarafından tutulduğu belirtilmiştir. Genel olarak, SHIB tutan 1.323.659 adres mevcuttur. Eğer kullanıcılar ve kripto borsaları daha fazla Shiba Inu biriktirmeye başlarsa, özellikle bir boğa piyasası varsa, bu meme parasının fiyatının talep faktörüne bağlı olarak artabileceği ifade edilmiştir.

Ancak, SHIB ya da başka herhangi bir token tarafından ulaşılan belirli bir fiyat, örneğin 0,01 dolar gibi, mutlaka başarılı olduğu anlamına gelmez. Birçok kişi SHIB’i belirli bir fiyata ulaştığında satarak kâr elde etmektedir.

Shibburn hesabı, fiyat odaklı olmak yerine, daha fazla insanın SHIB’i benimsediği ve kripto alanının genel olarak büyüdüğü sürece Shibarium’da daha fazla proje oluşturulacağını ve işlerin nasıl gelişeceğini görmeyi önermektedir.

Son 24 saat içinde Shibburn, 11 işlemde çıkmaz cüzdanlara aktarılan toplam 29.891.399 SHIB kaydetti. En büyük transfer 8.857.157 SHIB içerirken, daha küçük birkaç transfer üç milyon ila beş milyon SHIB arasında gerçekleşti. Böylece Shiba Inu’nun yanma oranı, Pazar günü gösterilene kıyasla %51,48 düştü.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin