Kripto analistleri, Bitcoin'in geleceği hakkında ne düşünüyor?
Kripto analistleri, Bitcoin'in geleceği hakkında ne düşünüyor?

Kripto analistleri, Bitcoin’in geleceği hakkında ne düşünüyor?

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Bitcoin, yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ederken önde gelen kripto analistleri de Bitcoin’in geleceği hakkındaki görüşlerini paylaşmaya devam ediyor.

Bitcoin’in geleceği üzerine analist görüşleri

Takma adı “Altcoin Sherpa” olan kripto analisti, 3 Mayıs 2023’te Twitter’da temkinli bir bakış açısıyla paylaşım yaptı. Tweet’inde, Bitcoin’in kontrol noktasına geri dönmesi için yaklaşmakta olan bir düşüş öngörüsünde bulunarak, takipçilerini dalgalı bir ortama karşı uyardı ve yatırımlarını korumalarını tavsiye etti. Değişken Bitcoin piyasasının doğasında var olan riski vurgulayarak, “Dolarınızı kaybetmeyin” tavsiyesinde bulundu.

Diğer bir kripto analisti Michaël van de Poppe ise, 2 Mayıs 2023’te daha iyimser bir bakış açısı sundu. Bitcoin’in yükseliş trendinin henüz bitmediğine inandığını ve 38.000 dolar ile 42.000 dolar arasında bir zirve öngördüğünü belirtti. Ayrıca, piyasada güven oluştuğunda altcoin’lerin güç göstermeye başlamasının muhtemel olduğunu belirtti. Özellikle, Bitcoin 30.000 dolar sınırını aştıktan sonra bu durumun gerçekleşeceğini öne sürdü.

Ancak, Justin Bennett 2 Mayıs 2023’teki aşırı yükseliş tahminlerini sorguladı. Mevcut ticaret hacmine bakarak, Bitcoin’in yıl içinde 100 bin dolara hatta 50 bin dolara ulaşmasına dair şüphelerini dile getirdi. Bennett, azalan hacimdeki bir rallinin tipik olarak bitkinliğe işaret ettiğini belirterek, Bitcoin’in bu yüksek tahminlere ulaşmak için gereken ivmeye sahip olmayabileceğini öne sürdü.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin