Bu altcoin, boğa koşusu sinyali veriyor! Alım fırsatı mı? Teknik analiz

Bu altcoin, boğa koşusu sinyali veriyor! Alım fırsatı mı? Teknik analiz

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Altcoin STX’in fiyat hareketi,  100 ve 50 günlük EMA’lar arasında bir konsolidasyon aralığı oluşturuyor. İyileşme, bir boğa koşusunun ortaya çıkmasına neden olacak mı?

Stacks (STX), akıllı sözleşmelerin yanı sıra Merkezi Olmayan Uygulamaları (DApp’ler) Bitcoin’e (BTC) eklemek için tasarlanmış bir katman-1 blok zinciri teknolojisidir. Bu akıllı sözleşmeler, Bitcoin’i güvenli ve istikrarlı yapan özelliklerin hiçbirini değiştirmeden eklenir. STX, Stacks 2.0 blok zinciri teknolojisine dijital varlık oluşturmak için kullanılan bir yerel tokendir.

STX’in geçmiş performansı

Altcoin STX, kripto pazarındaki kan gölüne rağmen geçen hafta %10’luk bir büyüme gösterdi. Bu büyümenin 2,40 dolardan 1,85 dolara %20’lik bir düşüşün ardından geldiğini söylemekte yarar var. Altcoin fiyatı son birkaç gündür yatay bir hareket gösteriyor olsa da fiyat reddinin daha düşük olduğu açıkça görülüyor. Bu nedenle altcoin’in yakın gelecekte güçlü bir yükseliş hareketi gerçekleştirmesini öngörüyoruz.

Bu altcoin, boğa koşusu sinyali veriyor! Alım fırsatı mı? Teknik analiz

Teknik analiz

Altcoin fiyatı, günlük grafikte önemli ölçüde daha düşük fiyat reddi göstererek bir sabah yıldızı modeline işaret ediyor. Bu nedenle, gün sonuna kadar fiyatın artma ihtimali gittikçe artıyor.

Önemli EMA’lar (50, 100 ve 200), günlük grafikte yükseliş hizasında yatay bir eğilim sürdürüyor. Ayrıca, 100 ve 50 günlük EMA arasındaki aralık oluşumu, kısa süre içinde bir ara giriş fırsatı sağlayacak gibi gözüküyor.

%48’deki RSI göstergesi, günlük grafikte merkezi işareti geçme amacıyla mücadele eden eğimi gösteriyor. Ayrıca eğim, 14 günlük SMA’yı da aşmak için mücadele ediyor.

MACD göstergesi, düşüş histogramlarının günlük grafikte bir trendi koruduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, hızlı çizgideki hafif geri dönüş, yükseliş geçişi olasılığını artırıyor.

Bu nedenle, teknik analiz, trend kontrolünü geri almak için mücadele eden yükseliş güçlerini gösteriyor.

Altcoin için fiyat tahmini

Altcoin fiyatında süren yatay momentum, hareket halindeki bir konsolidasyon aralığını koruyor. Bununla birlikte, daha düşük fiyat reddi, güçlü bir yükseliş eğilimine işaret ediyor.

Fiyat hareketine göre, RSX’in direnç seviyeleri, 50 günlük EMA’nın üzerindeki 2,40 dolar ve 2,60 dolar seviyesinde bulunuyor. Destek seviyeleri ise, 100 günlük EMA’nın altındak, 1.85 ve 1.65 dolarda.

Yazı yazılırken altcoin için duygu grafiği “NÖTR” seviyedeydi.

cryptoknowmics


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin