cointr

CoinTR Borsası Kripto Cüzdanı Hizmetini Piyasaya Sürdü: Varlıklarınızı Tam Kontrol Altında Tutun!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto para haberKüresel çapta hizmet veren yerli kripto para borsası CoinTR; güvenli ve uyumlu gelişimi her zaman ön planda tutmak adına kullanıcılarının varlık güvenliğini önceleyerek platform deneyimini geliştirmiş ve merkezi finansın (CeFi) yanı sıra merkeziyetsiz finansın (DeFi) da kapısı aralayarak CoinTR Cüzdan (Crypto Wallet) hizmetini piyasaya sürmüştür. Bu yenilikçi ürün sayesinde kullanıcılar, kripto paralarının tam kontrolünü ve sahipliğini elde ederken aynı zamanda merkeziyetsiz finans enstrümanlarını da kullanabilir ve kesintisiz bir Web3 deneyimi elde edebilmektedirler.

CoinTR, blok zinciri teknolojisinin şeffaf ve güvenli yapısıyla kullanıcıların varlıklarını tam kontrol altında tutabilecekleri yeni bir kripto cüzdan hizmetini sunuyor. Merkeziyetsiz yapısı sayesinde kullanıcılar, CoinTR‘nin zincir üstü (on-chain) cüzdana hiçbir müdahalesi ve cüzdan üzerinde kontrolü olmadan fonlarını bağımsız bir şekilde yönetebilirler.

Blok Zincirde Şeffaf Varlık Yönetimi: CoinTR Cüzdan ile Kolaylık ve Esneklik Arasında Geçiş Yapın

Kullanıcıların kripto paralarını blok zinciri üzerinde tamamen şeffaf ve herkese açık bir yapıda saklayabilmelerini sağlayan CoinTR Cüzdan, kullanıcılarına yalnızca özgürlük ve güvenlik sağlamakla kalmayarak varlıklarını diledikleri zaman kolayca çekebilecekleri hızlı ve pratik bir borsa entegrasyonu da sunar. Bu sayede, varlıklarınızı özgürce transfer edebilir ve ERC20 & TRON20 ağlarında işlem yapma esnekliğine sahip olabilirsiniz.

CoinTR Cüzdan, kullanıcı dostu arayüzüyle herkesin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Birkaç tıklama ile blok zinciri üzerinde yeni bir cüzdan oluşturabilir ve CoinTR borsası ile entegre ederek varlıklarınızı cüzdanınıza aktarabilirsiniz. Merkeziyetsiz finans dünyasını denemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Gelişmiş şifreleme teknolojisi sayesinde ise CoinTR Cüzdan, kullanıcılarının cüzdanlarını farklı cihazlarda kolayca entegre edebilmesine olanak tanır. Gizli anahtarları hatırlamak veya kurtarmak gibi endişelere gerek kalmadan fonlara her zaman kolayca erişim sağlar.

cointr

 

CoinTR’den Yeni Nesil Merkezi Borsalar için Örnek Teşkil Eden Adım

CoinTR‘nin CTO’su; merkezi borsalara zincir üstü cüzdanları entegre etmenin teknolojik olarak zor olmadığını, ancak gerçek zorluğun varlık kontrol haklarını ayırmakta olduğunu belirterek “Bu durum bazı merkezi borsaların kârlılığı ve varlığını etkileyebilir ancak bu tarz zincir üstü entegrasyonlar, aşırı merkezileşme risklerini çözme konusunda önemli bir adımdır. CoinTR olarak, platformumuzda yaptığımız bu yeni güncelleme ile kullanıcılarımıza daha geniş bir ürün portföyü ve kullanıcı deneyimleri sağlayarak yeni nesil merkezi borsalar için örnek teşkil etmeyi amaçladık.” açıklamasında bulundu.

“Sizin anahtarınız, sizin varlıklarınız” ilkesi ile CoinTR Cüzdan, varlıklarınız tamamen size ait ve güvenli ellerde tutmanızı sağlıyor! Bu heyecan verici ürünle merkeziyetsiz finans dünyasına adım atarak dijital varlıklarınızı kontrol altında tutmanın keyfini çıkarın.

CoinTR Kimdir?

2022 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan CoinTR kripto para borsası, tanınan borsalarda tecrübe elde etmiş üst kademe yöneticilerin ve ürün geliştiricilerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş ve alanında uzman ekip üyeleri ile Türkiye’nin lider borsalarından biri olmaya hazırlanmaktadır. Resmi mevzuatlara uygun hareket eden ve MASAK tarafından denetime tabi tutulan CoinTR, VakıfBank ve Ziraat Bankası gibi devlet bankalarıyla entegre çalışmasının yanı sıra global ölçekte yerli bir borsa olarak faaliyet göstermektedir.

CoinTR Kimdir?

2022 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan CoinTR borsası, tanınan borsalarda tecrübe elde etmiş üst kademe yöneticilerin ve ürün geliştiricilerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş ve alanında uzman ekip üyeleri ile Türkiye’nin lider borsalarından biri olmaya hazırlanmaktadır. Resmi mevzuatlara uygun hareket eden ve MASAK tarafından denetime tabi tutulan CoinTR, VakıfBank ve Ziraat Bankası gibi devlet bankalarıyla entegre çalışmasının yanı sıra global ölçekte yerli bir borsa olarak faaliyet göstermektedir.


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin