Analist, bu majör altcoin için yüzde 400 hedefliyor!

Analist, bu majör altcoin için yüzde 400 hedefliyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Popüler bir kripto para birimi analisti, öne çıkardığı majör altcoin için çılgın bir teklifte bulundu. Grafiğinde iyi bir izlenim gördüğü Litecoin için analist yüzde 400’lük bir tahmin yaptı.

Litecoin, gelecekte bir altcoin piyasası rallisine öncülük etme olasılığı var. Analist majör altcoin için fiyatın %400’ün üzerinde artarak önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini geçebileceğini öne sürdü. Kripto para biriminin fiyatı son birkaç gündür artıyor.

Litecoin 1 Aylık Grafik

Uzman DonAlt , ouTube’da 440.000’den fazla abonesiyle paylaştığı yeni bir videoda, LTC’nin 160 ile 200$’a yükselebileceğini söyledi. Hatta önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 400$’ı geçebileceğini belirtti.

Majör altcoin, piyasaya öncülük edebilecek mi?

Geçtiğimiz günlerde de LTC ile ilgili haberimizi paylaşmıştık. Kripto para birimi unutulmaya yüz tutmuşken yeniden harekete geçti. Günülük hacim ve adreslerde yaşanan hareketlilik fiyatında büyük bir sıçramayı gösteriyor. Analist isimde buna vurgu yaparak şunları söyledi:

“Litecoin 160 ile 200 dolar arasında olabilir. Hatta 300 dolar civarında, 400 dolar benim için ilginç olurdu. Bunun tüm zamanların en yüksek seviyesini yaptığını görebiliyordum. Boğa piyasası sırasında gerçekten çok fazla bir şey yapmadı. Ve bunun gerçekleşmesi için ayarlanmış bir çizelgeye sahip.”

Gbextr

Analist, LTC’nin yakın gelecekte diğer altcoinlerden daha iyi performans göstereceğini düşünüyor. Majör altcoin fiyatları yükseldiğinde daha da yükseleceğini ve altcoin fiyatları düştüğünde daha düşük bir dezavantaj göreceği tahmininde bulundu.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin