featured

Bitcoin Additional, yeni bir yatırım deneyimi sunuyor!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – Bitcoin Additional, kullanıcıların BTCa coin kullanarak masternodes’lara yatırım yapmasına izin veren bir platformdur. Bitcoin’in bir çatalı olan BTCa ile, platform yatırımcılara yatırımlarından yılda %30’a varan geri dönüşler sunar ve aynı zamanda Bitcoin’deki artışlardan da yararlanmalarına izin verir. 

Projenin ana misyonu, Bitcoin’i herkese erişilebilir kılmak ve tüm yatırımcılar için giriş eşiğini düşürmektir. BTCa coin, platforma hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kripto yatırımcılarına masternodes ve Bitcoin oranındaki artıştan kazanç elde etme imkanı sağlar. Yatırımdan elde edilen gelir, masternode’a yatırılan miktara bağlı olarak hesaplanır.

Ne kadar fazla BTCa coine yatırım yaparsanız, o kadar çok ödül alırsınız. Bitcoin Additional, BTCa, Bitcoin’in bir çatalı olarak oluşturulduğundan, yatırımcılar için güvenli bir seçim. Platformun yüksek yatırım getirisi sunduğu gerçeği de, onu yatırımcılar için daha çekici hale getiriyor. Ayrıca BTCa, Bitcoin’in Proof of Stake konsensüs mekanizması ile çalışır ve daha çevreci bir madencilik işlemi sunar.

Sonuç olarak proje yatırımcılar için düşük giriş eşiği sunması, çevre dostu madenciliği desteklemesi ve yüksek getiri potansiyeli ile dikkat çekiyor. Ayrıca yol haritasında bulunan, BTCa coinin daha fazla işyerinde kullanılması, kullanıcılara sunulacak fiziksel kart ile günlük yaşamda kullanılabilmesi gibi özelliklerde gelecek planları arasında. 

Çok Yakında gerçekleştirecek oldukları etkinliklerden haberdar olmak için sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Website: https://btcadd.io/tr/

Twitter: https://twitter.com/BTCadditional

Telegram: https://t.me/btcacommunity

Telegram Kanalı: https://t.me/btca_en


(Sponsorlu makale) Sorumluluk reddi: Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir. Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin