in ,

Blockchain girişimi Apollon çevrimiçi eğlence ekosistemi için token satışı başlattı

Apollon
Apollon

Apollon Blockchain Projesi, ilgili işletmelerin uygulamalarını desteklemek için ticari düzeyde entegre bir altyapı geliştiren mükemmel bir araçtır. Halihazırda, bir iş modeline blockchain uygulanmasının maliyeti, pahalı donanım yenilemeleri, sistemi korumak ve işletmek için yetkin personel ile zaman ve kaynak yoğunluğudur. Bu durum, küçük ve büyük birçok işletmeyi bu inanılmaz teknolojiden uzak tutan sektördeki bir sorundur.

Blockchain ile eğlence sektörü bir araya geliyor

Platform hizmetleri, turizm, oyun, moda ve konaklama içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan tüm eğlence sektörünü kapsayacaktır. Proje, operasyonun büyüklüğü, işin doğasından ve coğrafi konumlarından bağımsız olarak bu hizmetleri sağlar. Buna ek olarak, projenin eko-platformu, mümkün olan her fırsatta kâr yüzdesini azaltan maliyetli ve gereksiz aracıları ortadan kaldıran doğrudan ticaret  modeli ile teknolojik bir köprü ortamı sunar.


Bu sayede kullanıcılar, iş dünyasından (B2B) veya eşler arası (P2P) işlemlerden aracı kuruluşlardan “katma değerli” hizmet olmadan faydalanabilirler ve bu da daha düşük işlem maliyetleri ile sonuçlanabilir. Apollon iş modelinin özünde, Apollon projesinin odağı olan temel özellikler var; Birincisi, geniş ve çeşitli bir online eğlence, ikincisi, yan zincir ve yüksek güvenlikli sağlam blockchain teknolojisi sunan bir topluluk pazarı konseptidir.

APO token ekonomisi

Blockchain teknolojisi, elektronik cüzdanlar, akıllı sözleşmeler, takas ve işlem kolaylığı ile geleneksel e-ticaret platformlarından üstündür. Güvenli, yetenekli bir ödeme aracı ve ödeme ağ geçidi ile platform operatörlerinin sorunları alanlarını hafifletmek için 2 katmanlı bir para birimi yapısı sunuyor.

Platform iki kripto para kullanacaktır. İlk olarak zamanla değişebilen iç piyasa değerine sahip birincil kripto para birimi Apollon Token (APO) ve 1 ABD Doları değerinde olan ikinci bir operasyonel para birimi olan LCASH.

Apollon borsası, satılara tokenlerini hızlı bir şekilde istedikleri para birimine dönüştürme imkanı sağlar; Geri ödeme platformu ağ geçidi aracılığıyla, satıcılar ekosistemdeki herhangi bir dijital para birimini, online platform tokenini ve yasal para birimlerini serbestçe dönüştürebilir.

Apollon etkinliği

Apollon 10 Temmuz’da bir JP etkinliğinde bir saatlik bir sunum yaptı. Apollon sunumunda 3000’den fazla katılımcı vardı. Bunu Genel Müdür Alan Lau’nun yaptığı bir konuşma izledi. Etkinlik oldukça başarılıydı ve katılımcılar tarafından oldukça ilgi gördü. Apollon platformunun arkasındaki dahi beyinler, blockchain ve kripto-para endüstrisinde önemli bir yere sahip olmanın yanında, teknoloji finansmanı tecrübesinede sahiplerdir. Özellikle, CEO Alan Lau, Hewlett-Packard (HP) ile çalıştığı dönemde, HP’nin UNIX çevrimiçi ticaret sistemi üzerindeki çalışmaları ve Şangay Borsasının bir parçası haline getirilmesi için HP’nin ünlü bir marka haline getirilmesinde hayati bir rol oynadığı biliniyor.

Son dönemde, Nesnelerin İnterneti endüstrisi gibi birçok alanda yatırımcı, geliştirici ve yönetici olarak faaliyet göstermiş, dördüncü sanayi devriminin geleceğinin ayrılmaz bir parçası olan diğer yıkıcı teknolojilerin savunucusu olmuştur.

APO token satışı ve fonların tahsisi

Apollon projesinde toplam 2.500.000.000 APO token var ve 13 Temmuz’da sona eren ön satışta  210.000.000 adet token satıldı. 16 Temmuz’da genel satış başlıyor ve 248.000.000 APO token satışa sunulacak. Apollon Blockchain altyapısı, ekolojik inşaat ve pazarlamayı geliştirmek ve kullandığı fonları dağıtmak için ödeme sistemini daha da geliştirecektir.

Apollon

Web SitesiWhitepaper

TwitterFacebookTelegramMediumReddit

 

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 temmuz fiyat analizi

Ripple ve Bitcoin Cash 18 Temmuz fiyat analizi

goldman

Goldman Sachs’ın yeni CEO’su Bitcoin konusunda önceki CEO’dan daha hevesli