Bu major altcoin birikim patlaması yaşıyor: Balinalar varlığa daha fazla hücum ediyor!

71 milyon XRP balina tarafından borsaya aktarıldı: Satış geliyor mu?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Ripple Labs bir yandan davalar ile uğraşırken yatırımcı ve balinalar token üzerinde aktif kalmaya devam ediyor. SEC, Ripple’a karşı XRP davasında yanıt özetlerini dosyalamak için daha fazla zaman alıyor.

Kripto veri izleyicisi  olan WhaleAlert borsaya aktarılan büyük miktarda XRP keşfetti. Veri izleyicisine göre, FTX borsasına 71 milyondan fazla XRP aktarıldı. XRP balinası iki farklı borsaya varlıklarını taşıdı. XRP balinası ilk varlık taşıma işleminde 16.631.186 dolar değerinde 35.774.039 XRP ve ikincisi 16.557.439 dolar değerinde 35.615.409 XRP aktardı. 

XRP balinası, FTX borsasına taşıma işlemi gerçekleştirdi

Balina iki seferde toplamda 71 milyon tokeni FTX borsasına aktardı. Önemli miktarda transfer yapan balina, spekülasyona yol açacak hamle yaptı. Varlıklar bilinmeyen cüzdanlardan borsaya taşındı.

FTX borsasına transferler çoğalıyor

Piyasanın önemli borsalarından FTX’e, Binance’in FTT varlıklarını tasfiye etme kararının ve Alameda’nın bilançosunu çevreleyen tartışmanın ardından bir transfer telaşı görüyor. Nansen verilerine göre, son gün içinde Alameda’dan FTX’e 26.600 ETH aktarıldı. 

Aynı şekilde, Huobi, OKX, Kucoin ve diğer borsalardaki cüzdanlardan büyük miktarda sabit para FTX borsası Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao Pazar günü yaptığı açıklamada, kripto para borsasının rakip bir borsa olan FTX’in yerel varlığı olan FTT’deki varlıklarını tasfiye edeceğini duyurmuştu.

u.today

Gbextr

Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin