in , ,

Uzman analist, 2020’nin ilk çeyreği için Bitcoin tahmini paylaştı

Kripto para piyasası 1 milyar doların üzerinde
Kripto para piyasası 1 milyar doların üzerinde

2020 yılına girmeye sayılı günler kala, kripto para birimi endüstrisinden pek çok isim tahminlerinde yönünü önümüzdeki seneye çevirdi. Eski Wall Street trader’ı ve sektörün önemli ismi Tone Vays, Bitcoin tahmini ile dikkatleri üzerinde topladı.

Bitcoin birkaç aydır yukarı veya aşağı doğru büyük bir hareket olmadan, çoğunlukla yatay yönde hareket ediyor.


“Bitcoin 2020’nin ilk çeyreğinde 6 bin doların altına düşebilir.”

Tone Vays, Bitcoin tahmini ile ilgili şu ifadeleri kullandı.

3 bin dolardan 6.500-7.000 seviyesine çıkıldığında dahi hayli şüpheliydim. Bitcoin’in yüzde yüz artışları çok sık gerçekleşiyor. Ancak genellikle bunu yaptıktan sonra, biraz geri çekilmesi gerekiyor. Bu geri çekilmelerin %30 ila %50 arasında olması gerekiyor. Son olarak fiyat 14.000’e kadar çıktı ve şimdi buradan iyileşmeler görüyoruz.

Buna rağmen Vays, Bitcoin’in 2020’nin ilk çeyreğinde 6.000 doların altında seyretmesini bekliyor. Vays’e göre Bitcoin önümüzdeki yılki mücadelesi, 10 bin doların üzerine çıkmak üzerine olacak.

Bitcoin’in neredeyse 10.000 dolara ulaştığı ancak burada yarım günden az bir süre kaldığı Ekim sonundaki fiyat hareketinden bahseden Vays, kripto paranın mevcut direncini 9.700 dolarda kırması ve 10.000 doların üzerine çıkması gerektiğini söyledi.

ambcrypto


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Milyar dolarlık kripto hırsızlıklarının arkasında hangi ülke olduğu ortaya çıktı!

Hacker’lar Blockchain platformunda 480.000 dolarlık soygun gerçekleştirdi

Ethereum için yılın en iyi günü: Ancak bir anormallik var

Ethereum için yılbaşı güncellemesi geliyor: Kullanıcıları etkileyecek mi?