youtube
Terra (LUNA) kurtarılabilir mi? İşte kurucunun canlanma planı
Terra (LUNA) kurtarılabilir mi? İşte kurucunun canlanma planı

Terra (LUNA) kurtarılabilir mi? İşte kurucunun canlanma planı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Terraform Labs’ın kurucu ortağı Do Kwon, çöken LUNA blok zincirini yeniden canlandırmak için başka bir plan önerdi. Bu sefer plan, TerraUSD stabil coini terk etmeyi ve projeyi yepyeni bir ağ olarak yeniden inşa etmeyi içeriyor.

Do Kwon, 16 Mayıs’ta bir araştırma forumu gönderisinde, uygulama geliştiricileri, ağda işlem sipariş etmek için bilgisayarlarını kullanan kişiler ve hâlâ TerraUSD sahibi olanlar gibi önceki destekçilerine yeni Terra tokenleri gönderileceğini belirtti.

Bu, Kwon’un ağı diriltmek için ikinci planı. TerraUSD battığında para kaybedenler ikilemden bir çıkış yolu arıyorlar. Bu alanda yıllardır çalışan uzmanlar ise konu hakkında iyimser değil. Erken bir Terra yatırımcısı olan Binance CEO’su Zhao Changpeng, Kwon’un önerdiği blok zincirinin çoğaltılmasını sağlayan bir tweet’te “değer yaratmayın” dedi.

LUNA kripto rezervlerini harcıyor

Luna Foundation Guard’ın Pazartesi günü doğrulanmamış Twitter hesabında sağlanan bilgilere dayanarak, LFG, TerraUSD’yi dolara sabitlemek amacıyla 7 Mayıs’tan bu yana yaklaşık 2.9 milyar dolarlık kripto rezervi harcadı. Verilere göre, şirketin rezervleri 8-10 Mayıs arasında UST için 80.082 Bitcoin rezervini satan yaklaşık 3.2 milyar dolardı.

finbold


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin