SOL analizi: Majör altcoin, kritik bölgeyi geçebilecek mi?

Solana fiyat tahmini: SOL, ralliyi 18 doları hedefleyebilir

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – FTX sürecini kötü geçiren Solana, yeniden eski günlerine dönmek istiyor. Tek haneli fiyatlardan yeniden çift haneli rakamlara ulaştı. Burada kalıcı olması yatırımcının güvenini daha çok kazanmasını sağlayacaktır. 

Solana, 15 doların üzerinde yükseliş işaretleri gösteriyor. SOL fiyatı rallisini 18 dolar ve 20 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıkarabilir. Piyasanın bozulmamasıyla fiyatta iyileşmeler görülmeye devam edecektir.

Solana fiyat daha çok kazanç isteyebilir

Majör altcoin artık bir taban oluşturdu.  Bu sayede 14$ seviyesinin üzerinde istikrarlı bir yükseliş başlattı.

Boğalar, fiyatı 16.50$ direncinin üzerine çıkarmayı bile başardı. 17.47 $ ile yeni bir yıllık yüksek seviyede işlem gördü. 12,70 dolardan 17,47 dolara yükselen dalganın %23,6 Fib geri çekilme seviyesinin altında küçük bir düzeltme oldu.

Yukarı yönde, ani bir direnç 17,50 dolar seviyesinin yakınında. İlk büyük direnç 18 dolarda boğaları bekliyor.

 

Solana destek bölgesi

SOL 18 dolar direncini aşamazsa, aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Aşağı yönlü ilk destek 16,35 dolar seviyesinin yakınında.

İlk büyük destek 15,00 dolar seviyesinin ve trend çizgisinde yer alıyor. 12,70 dolardan 17,47 dolara yükselen dalganın %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın. 

Bir sonraki büyük destek 14,10 dolar seviyesinin yakınında. 14.10$ desteğinin altında aşağı yönlü bir kırılma olursa, fiyat bir sonraki kilit desteği 12.80$’da test edebilir.

Teknik Göstergeler

  • 4 Saatlik MACD – SOL/USD için MACD yükseliş bölgesinde hız kazanıyor.
  • 4 Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – SOL/USD için RSI 50 seviyesinin üzerinde.
  • Destek Seviyeleri – 16,30 ABD Doları, 15,00 dolar ve 14,10 dolar.
  • Direnç Seviyeleri – 17,40 dolar, 18 dolar ve 20 dolar.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: