Ortak
featured
(FILES) In this file photo taken on March 13, 2015 a one euro coin is pictured on US currency bills in Godewaersvelde, Northern France. The US currency moved sharply higher against the euro and other currencies on January 25, 2018 after President Donald Trump said he backed a "strong dollar" in a television interview. The euro, which blew through the psychologically important $1.25 level earlier Thursday, was back at $1.2412 shortly after Trump's comments were released. / AFP PHOTO / Philippe HUGUEN
Binance

Shiba Inu geliştiricisi Shibacals’ı tanıttı: Shibarium gelişimini ilerletiyor

service service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu topluluğu için heyecan verici bir gelişme olarak perde arkasında çalışan en iyi geliştirici Shibarium’un lansmanından önce başka bir projeyi açıkladı. Baş geliştirici, onları iddialı vizyonlarına bir adım daha yaklaştıran en yeni yenilikleri olan ‘Shibacals’ı tanıttı. Shiba Inu meraklıları ve yatırımcılar bu yeni gelişmeyle daha da büyük olanaklar bekleyebilirler.

Shytoshi Kusama, Shibarium lansmanına doğru umut verici bir adım olan Shibacals’ı tanıttı

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, topluluk arasında olumlu spekülasyonlara ve beklentilere yol açan ‘Shibacals’ı tanıttı. Kusama, Shibarium resmi Telegram grubunda ipucunu paylaşarak topluluğu www.shibacals.com adresini ziyaret etmeye yönlendirdi.

Shiba Inu’nun içerik pazarlama uzmanı Lucie, kısa bir süre önce attığı bir tweette, Kusama’nın açıklamasını ekleyerek topluluktan Shibacal’ın hesabını takip etmelerini istedi. Shibacal’larla ilgili haber, Lucie’nin yaklaşan bir fiziksel tanıtımla ilgili verdiği ipuçlarını takip etti. Shytoshi Kusama da “Fiziksel Bir Şey” olarak sınıflandırdığı projenin lansmanına dair ipucu verdi.

Shiba

Ancak bir topluluk üyesi Shibacals’ın lansmanından duyduğu memnuniyetsizliği dile getirerek projenin Shibarium topluluğuna nasıl fayda sağlayacağına ilişkin soruları gündeme getirdi.

Bu eylemin yalnızca kâr elde etmek için topluluktan yararlanmaya odaklanmış olabileceği yönündeki endişesini dile getirdi:

“Shib’in toplam arzını azaltmakla ya da fiyatı kamu hizmetlerine göre etkilemekle hiçbir ilgisi yok. Eğer kaçırdığım bir şey varsa lütfen beni bilgilendirin!”

Shibacals neleri içeriyor?

Resmî web sitesinde açıklandığı gibi Shibacals, Shiba Inu ekosistemine benzersiz bir gerçek dünya özelliği getiriyor. Proje, dijital NFT’leri peluşlar veya oyuncaklar gibi birinci sınıf, yüksek kaliteli fiziksel eşyalara dönüştürüyor. Shibacals’ın birincil hedefi, dijital ve fiziksel alemler arasında anlamlı bir köprü kurarak topluluğa ekstra bir heyecan ve değer katmaktır.

Shibacals, önde gelen üreticilerle stratejik ortaklıklar yoluyla daha geniş kripto topluluğunu güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Shibacals, bu üreticilerle iş birliği yaparak çeşitli fiziksel ürünler sunmayı umuyor.

Shibacals’a göre ürünleri “süper havalı bir SHIB etiketi veya şık beyaz etiketli bir etiket” ve gerçek mavi özgünlük için gizli bir el sıkışma olarak tanımladıkları dahili bir NFC çipi ile birlikte gelecek. Lucie ayrıca Twitter’da bir Shibacals kapüşonlu sweatshirt’ün büyüleyici görüntülerini paylaşarak en yeni ürünlerinden birine bir göz attı.

Shiba Inu
Kaynak:Tradingview SHIBUSDT tablosunda yatay trendleri gösteriyor

Bu arada Shibacals, Shiba Inu topluluğu üyelerinin 3 Shibacal Hoodie tasarımını sunabilecekleri Shibacals Hoodie Yarışması başlıklı bir yarışma düzenliyor. Kazananı belirlemek için bir oylama yapılacak ve kazanan tasarım “Shiba Inu: 1. baskı” etiketiyle 5-7 gün boyunca ön satışa sunulacak. Shibacals’a göre her kazanan ön satıştan elde ettikleri gelirin bir yüzdesini alacak.

newsbtc

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Takip Edin
%d blogcu bunu beğendi: