İşler tersine mi döndü? Shiba Inu bu varlığı geride bıraktı!
İşler tersine mi döndü? Shiba Inu bu varlığı geride bıraktı!

İşler tersine mi döndü? Shiba Inu bu varlığı geride bıraktı!

service service
Share

Share This Post

or copy the link

Kripto Para Haber – CoinMarketCap’e göre, bu sabah erken saatlerde Shiba Inu (SHIB) piyasa değeri açısından Tron’un (TRX) önüne geçti. SHIB en büyük 14. kripto iken TRX 15. sırada yer alıyordu.

O zamandan beri, bu iki kripto bir kez daha pozisyon değiştirdi ve TRX 14. sırayı geri kazandı. SHIB’in kısa süreliğine de olsa TRX’i alt üst edebilmesi, Shytoshi Kuasama’nın son Shibarium duyurularının yarattığı heyecanın SHIB topluluğu arasında giderek arttığını kanıtlıyor.

Kusama geçtiğimiz günlerde Shibarium Beta’nın bu ay en kısa sürede başlatılabileceğini açıkladı. Buna ek olarak, 5 Mart’ta sadece 24 saat içinde 43.19 milyondan fazla SHIB yakıldı. Bu, önceki günkü 539.295 SHIB’den neredeyse %8.000’lik bir artışa işaret ediyor. Shibburn web sitesi, yakma oranının dünden bu yana %89,25 arttığını ve son gün içinde 30.174.914 SHIB’nin yakıldığını gösteriyor.

SHIB, son güne göre %1,18’lik bir fiyat artışından sonra şu anda yaklaşık 0,00001118 dolardan el değiştiriyor. Bununla birlikte, meme parası geçen haftaya göre hâlâ %10’dan fazla zararda işlem görüyor. Piyasa değeri açısından SHIB, 6.137.192.649 dolar seviyesinde bulunuyor ve bu da onu 15. en büyük kripto para yapıyor.

TRX, son güne göre fiyatındaki %0,49’luk artışın ardından şu anda 0,06727 dolardan işlem görüyor. Altcoinin piyasa değeri 6.145.349.773 dolardır ve bu da onu piyasa değeri açısından 14. en büyük kripto yapar.

coinedition


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Edin