youtube
Ripple, Binance ve Bitfinex: Devasa XRP hareketleri ne anlama geliyor?
Ripple, Binance ve Bitfinex: Devasa XRP hareketleri ne anlama geliyor?

Ripple, Binance ve Bitfinex: Devasa XRP hareketleri ne anlama geliyor?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Whale Alert, dünyanın en iyi kripto borsaları ve Ripple tarafından yapılan büyük XRP transferlerini tespit etti.

Son 24 saatte, blockchain takipçisi Whale Alert, Ripple devinin bu transferlerden birini gerçekleştirdiği dünyanın en üst düzey borsaları arasında 160 milyon XRP’yi hareket ettiren yaklaşık bir düzine kripto işlemi fark etti.

 

7229_0

XRP olarak 270 milyon dolar taşındı

Whale Alert’ın Twitter sayfasındaki verilere göre – XRP de dahil olmak üzere belirli kripto paraların büyük kripto işlemlerini izleyen blok zinciri hizmeti – son 24 saat içinde toplam 160 milyon XRP tokenını taşıdı.

Taşınan rakam yaklaşık olarak 270 milyon dolara karşılık geliyor.

cryptolegions

Transfere katılan borsalar Binance, Bitfinex, Coinbase, Bitvavo, Huobi, Bitrue ve Bitstamp şeklinde.

Ripple’ın cüzdanı RL18-VN’den Huobi borsasına da toplam 3,4 milyon XRP aktarıldı.

Ripple SEC’e karşı kademeli olarak başarılı olurken XRP’ye olan ilgi devam ediyor gibi görünüyor

Blockchain devi Ripple, hem SEC’e hem de 2019’dan 200 milyon dolarlık yatırımını geri çekmeye çalışan ana yatırımcısı Tetragon’a karşı birkaç yasal zafer kazandı.

Mahkeme, Ripple’ın şirketin en yüksek profilli iki yöneticisi olan Brad Garlinghouse ve Christopher Larsen’in özel mali kayıtlarını ifşa etmek zorunda olmadığını onayladı.

Ayrıca bu iki sanık, SEC’in kendileri aleyhindeki davasının reddedilmesi için dilekçe verdiler.

Bu gelişmenin ışığında, XRP’nin fiyatı son zamanlarda 2 dolar seviyesine yaklaşarak yükseliyor. Ayrıca #relist XRP kampanyası, Twitter’da daha fazla ilgi görüyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin