youtube
Ripple, 2021 yılında sessizliğini bozdu
Ripple, 2021 yılında sessizliğini bozdu

Ripple, 2021 yılında sessizliğini bozdu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Kripto endüstrisinin önemli varlıklarından biri olan Ripple, bu yıl yeniden küllerinden doğdu. Fazla yatırımcı çekmesiyle beraber piyasanın yüzde 2’lik kısmını oluşturuyor. Ancak kimine göre halen istenilen çıkışı yapamadı. En eski para birimlerinden biri olmasına karşın, piyasada ilerleyişini yavaş karşılayanlarda yok değil.

Zamanında ilk 3 içinde yer alan XRP, son zamanlarda fazlasıyla geriledi. 6. sıraya kadar gerileyen kripto para birimi, piyasa değerinde de düşüş yaşadı. Tüm bu gelişmelere rağmen 1 doların üstünde kalabilen XRP için beklenti daha yüksek. 2017’den bu yana ciddi yatırımcısı bulunan Ripple’ın yeni ATH yapması bekleniyor.

Kripto para birimi, Temmuz ayından bu yana %90’ı geçebildi. Son 30 gün içinde ise %15’ten fazla arttı.  Ripple, Temmuz ayında son olarak 0,60 centin altını görmüştü. Daha sonrasında Eylül ayının ortalarında 1,40 doları geçerek toparlanma yaşadı. Ancak geçtiğimiz ayın sonlarında yaşanan düzeltme de ciddi yara aldı.

Ripple, 2021 yılında atağa kalktı 

Kripto piyasasında en değerli varlıklardan biri olan XRP, 2021 yılını iyi geçiyor. 2020 yılında SEC davası nedeniyle 0,20 centin altına düşen Ripple zamanla toparlandı. Bu sene içinde ise yüzde 400’den fazla artışı yakaladı. Bitcoin bile aynı dönemde ortalama yüzde 120 arttı.

Ripple, geleceğe ışık tutan bir proje olması nedeniyle majör coinler arasında gösteriliyor. Bankalar ve ülkeler ile yaptığı anlaşmalarla sürekli gündeme gelen XRP’nin en dezavantajlı tarafı, şirketin sürekli piyasaya yeni varlık sürmesi. Bu değerinin düşmesine neden oluyor.

Market değeri 50 milyar doların üzerinde bulunan Ripple, İngiltere merkezli yatırımcılardan daha fazla ilgi gördüğü gelen haberler arasında. XRP, geçen ay ise piyasa değerine 8 milyar dolar ekledi.

cryptolegions

financemagnates


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin