NFT satış hacmine göre ikincilik artık o platformun!

NFT satış hacmine göre ikincilik artık o platformun!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Akıllı sözleşmelere yardımcı olan popüler açık kaynaklı Blockchain Solana, geçtiğimiz aylarda kayda değer bir pazar performansı kaydetti. Kripto para analitik platformu Messari’den alınan verilere göre, Solana’nın NFT satış hacmi büyüdü.

Solana, çeyrek sonunda ikinci en büyük protokol olmayı başardı. Diğer yandan ilk sırada sürpriz olmadı ve liderlik Ethereum’da kaldı.

Solana’nın NFT pazar performansı

Çeyreğin kapanışında ortaya çıkan ağ kullanımı ve altyapısında kaydedilen oynaklığa rağmen, ilk çeyrek akıllı sözleşme platformunun yeni UF’leri memnuniyetle karşıladığını gördü. Satış hacmi bir milyara ulaştığı için NFT pazarı yükselişle tepki verdi.

Ağın, Phantom mobil cüzdan ile kullanıcı deneyiminin yükseltilmesi gibi farklı DeFi uygulamaları arasında TLV’nin çeşitlendirilmesi ve ağ içinde, DeFi alanı dışında farklı uygulamaların başlatılması, Solana’nın büyümesinde büyük rol oynadı.

Bununla birlikte, ağ arızası bir kez daha ortaya çıktığından, ağ bazı geri dönüşler de gördü. 2 Mayıs’ta, ağ 8 saat süreyle kapatıldı. 

Solana’nın ağ performansı hem umut verici hem de endişe verici

Çeyrek içinde Solana belirli ölçütlerde bir artış gördü. Benzer şekilde, bazı aşağı yönlü hareketler de su yüzüne çıktı. Ağ performansı karmaşık şekilde kendini gösterdi. Ancak yatırımcıların güveni her zaman belli bir düzeyde kaldı.

Messari’nin raporunda belirttiği gibi, 

“Piyasa değeri ve gelir sırasıyla %30 ve %43,5 azalırken, ağ, ortalama aktif benzersiz ücret ödeyenler (+%28,4), saniye başına ortalama işlem sayısı (+94,8) ile ölçülen kullanımda sürekli artış trendleri yaşadı. %) ve toplam ortalama günlük işlemler (+%4,2).”

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan, Twitter hesabımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin